LETNISKO - W KRAINIE NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ OPOWIEŚCI

24-28 sierpnia 2015

Zapraszamy na ostatni turnus przygodowego Letniska.

Szczegółowy harmonogram 

Więcej…

Urodziny w nowym sezonie w starych cenach

Zarezerwuj termin przyjęcia dla Swojego Dziecka do końca sierpnia i w dowolnym miesiącu w ciągu roku szkolnego 2015/2016 świętuj urodziny Pociechy w cenach z ubiegłego sezonu. 

PÓŁKOLONIA - PRZYGODA ZE SMOKIEM WAWELSKIM

17-21 SIERPNIA 2015

Półkolonie pełne atrakcji: wycieczka do parku archeologicznego – „Osada VI Oraczy”, Jak Kraków zbudowali? – warsztaty plastyczne, wyjście na basen oraz możliwość pozostawienia dziecka na „Czwartkową noc”

szczegółowy harmonogram

PÓŁKOLONIA - POZNAJ POPIELA

24-28 SIERPNIA 2015 

Zapraszamy na półkolonie na wszystkich chętnych czekają: wycieczka do stadniny koni w Podskalanach, wycieczka do krakowskiego zoo i warsztaty kulinarne pt. „Staropolskie wypieki”  oraz możliwość pozostawienia dziecka na „Czwartkową noc”

 szczegółowy harmonogram

 

PÓŁKOLONIA - ŁODZIĄ DO ŁODZI

10-14 SIERPNIA 2015

Półkolonie pełne atrakcji: wycieczka na warsztaty „Najbliższa ciału koszula”, wyjście do fabryki cukierków Ciuciu, warsztaty filmowe – tworzenie własnych filmów, możliwość pozostawienia dziecka na „Czwartkową noc”

szczegółowy harmonogram

Anikino zmienia się dla Was

Staramy się cały czas zmieniać i ulepszać naszą Krainę Zabaw dziecięcych, tak aby mogły się w niej spełniać marzenia wszystkich dzieci. Dlatego w dniach 1-10 wrzesień Anikino będzie zamknięte. Zapraszamy do wspólnej zabawy po remoncie już 12 września

Wakacyjna Promocja! Zorganizuj urodziny dla 5 dzieci w Anikino

Twoje dziecko chce zaprosić tylko czworo gości? Oto promocja dla Ciebie! Od 29.06 do 30.08 możesz urządzić urodziny tylko dla 5 dzieci. W dowolnej sali o dowolnej godzinie! ZAPRASZAMY! Anikino czeka na Was przez całe wakacje!

PÓŁKOLONIA - POSZUKIWANIE SKARBU OLSZTYŃSKIEGO

Pierwszy tydzień sierpnia spędź z Anikino!! 3-7 SIERPNIA 2015

Weź udział w warsztatach  plastycznych – tworzenie skrzyń pełnych skarbów,  wycieczce na zamek w Ojcowie i „Żeglarskiej przygodzie” 

szczegółowy harmonogram

SZALONE CZWARTKOWE NOCE!

A to zabawa! W wakacje co tydzień zapraszamy na szaloną czwartkową noc! Zapraszamy półkolonistów i wszystkie inne dzieci na noc pełną czarów i atrakcji!
terminy: 6, 13, 20, 27 sierpnia!

 

Więcej…

PÓŁKOLONIE DLA MALUCHA W "ŚWIECIE ZMYSŁÓW"

Zapraszamy na turnusy półkolonii DLA MALUCHA! w dniach od od 3 do 7 SIERPNIA 2015 

Codziennie zapraszamy do Anikino na niezapomnianą zabawę od godz. 7 do 17!
Wypoczynek zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty.

 

Więcej…

Już dziś zaplanuj wakacje z Anikino

- półkolonie - dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat przygotowaliśmy legendarne półkolonie w Krakowie. Zapisz swoje dziecko i zapewnij mu wspaniałe lato w mieście
- półkolonie malucha - młodsze dzieci (od 3 do 6 lat) czekają warsztaty i zabawy. Wakacje w Krakowie nie muszą być nudne
- letnisko - szukasz ciekawego wyjazdu letniego dla Twojego dziecka mamy coś specjalnie dla Ciebie. Zobacz nasze wakacyjne propozycje obozów dla najmłodszych

Nowość w ofercie!! Impreza cyrkowa z pokazem magii

Pokaz Magiczny, wygłupy godne klaunów, zajęcia godne cyrkowców? Atrakcje te czekają na grupy gotowe przyjść na naszą najnowszą imprezę tematyczną. Gwarantowana wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci.

 

 

Nowość w ofercie!! Impreza naukowa z pokazem chemicznym

Pasjonatów przedmiotów ścisłych zapraszamy na kolejną nowość w naszej ofercie – imprezę naukową. Poszukiwanie zaginionego naukowca, tworzenie szalonych wynalazków i pokaz chemiczny - to wszystko czeka na dzieci podczas zabawy w Anikino. Nauka też jest zabawą!

Więcej…

20 lat Anikino

Dziękujemy, że jesteście z nami już 20 lat. Zapraszamy do oglądania galerii z jubileuszowych spotkań z naszą kadrą i najmłodszymi klientami. 

Więcej…
Teatr Groteska
Wypożyczalnia strojów Anikino
Dziecko - imprezy, zajęcia, wydarzenia, konkursy, kolorowanki
 
 
 
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci