Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę zielonych szkół: dla najmłodszych oraz dla starszych klas szkoły podstawowej. Nasze zielone szkoły to odwiedziny w ciekawych miejscach, zajęcia z Animatorami, zwiedzanie najważniejszych zabytków, a także dopasowany do wieku dzieci program. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dwie propozycje dla dzieci w wieku między 6 a 9 lat oraz cztery propozycje dla dzieci od 9 do 14 lat. W sprawie szczegółów dotyczących organizacji wyjazdu zapraszamy do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznego 12 411 30 07 (od 9 do 17.00).

Z Koziołkiem Matołkiem w drogę!

OFERTA DLA GRUP SZKOLNYCH (od 6 do 10 lat)
Zakwaterowanie: okolice Kielc
Dojazd: autokarem


Program
1. DZIEŃ: wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 07:30. Przejazd do Pacanowa i zwiedzanie Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka oraz warsztaty. Przejazd do miejsca noclegu. Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w okolicach Kielc, gry i zabawy na świeżym powietrzu, obiadokolacja, pokaz filmu, nocleg.

Nauka na wesoło

OFERTA DLA GRUP SZKOLNYCH (od 9 do 14 lat)
Zakwaterowanie: okolice Kielc
Dojazd: autokarem

Program
1. DZIEŃ: wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 07:30. Przejazd do Pacanowa i zwiedzanie Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka oraz warsztaty. Przejazd do Kielc, spacer po mieście zwiedzanie m.in.: zespołu klasztornego z kościołem św. Karola Boromeusza na Karczówce. Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w okolicach Kielc, obiadokolacja, zajęcia integracyjne, nocleg.

W solnej krainie

OFERTA DLA GRUP SZKOLNYCH (od 6 do 10 lat)
Zakwaterowanie: okolice Bochni
Dojazd: autokarem

Program
1. DZIEŃ: wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 07:30. Przejazd do Bochni i zwiedzanie Parku edukacyjnego Osada Oraczy IV oraz warsztaty. Przejazd do miejsca noclegu. Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w okolicach Bochni, gry i zabawy na świeżym powietrzu, obiadokolacja, pokaz filmowy, nocleg.

Z Pułkiem Strzelców za pan brat

OFERTA DLA GRUP SZKOLNYCH (od 9 do 14 lat)
Zakwaterowanie: okolice Jordanowa
Dojazd: autokarem


Program
1. DZIEŃ: wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 07:30. Przejazd do Chabówki i zwiedzanie Skansenu Taboru Kolejowego. Przejazd do miejscowości Kościelisko. Spacer Doliną Kościeliską. Przejazd do Toporzyska. zakwaterowanie w ośrodku wczasowym, obiadokolacja, zajęcia integracyjne, nocleg.


  
jesteśmy wyobraźnią dzieci