Zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO z dnia 25.05.2018r. informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Anikino Sp. z o.o..

Dbamy o to, aby dane te były odpowiednio zabezpieczane, a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami.

 

 1. Skąd posiadamy dane osobowe?

Dane, które posiadamy to wyłącznie dane, które klienci sami nam przekazują. Nie posiadamy ich od żadnych dostawców zewnętrznych, czy z obcych baz danych.

 

 1. W jakim celu pozyskujemy dane osobowe?

 

 • w celu zapewnienia bezpieczeństwa pozostawianego na Sali zabaw dziecka – imię, nazwisko i wiek dziecka, tel. kontaktowy do opiekuna;
 • w celu realizacji usług przez nas świadczonych np. urodziny, imprezy zorganizowane – imię, nazwisko i wiek dziecka i organizatora, tel. kontaktowy, opcjonalnie adres mailowy;
 • w celu wystawienia imiennej faktury za zrealizowane usługi – imię i nazwisko, adres;
 • w celu utworzenia konta umożliwiającego rezerwacje strojów karnawałowych - imię, nazwisko, adres i telefon;
 • w celu zapisania dziecka na wypoczynek organizowany w ramach półkolonii i letniska – wszystkie niezbędne dane przewidziane w Rozporządzaniu Ministra edukacji z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży;
 • w celach rekrutacyjnych – gdy z własnej woli kandydaci przekazują nam CV z informacjami w nich zawartymi

 

Powyższe dane przetwarzamy w trakcie realizacji usług, a po jej zakończeniu przechowujemy np. na poczet przyszłych urodzin dziecka na Sali (imię, nazwisko i wiek dziecka, tel. kontaktowy). Informacje zebrane i niewykorzystane w procesie rekrutacyjnym, są po jego zakończeniu niszczone.

 

 1. Czy i komu przekazujemy dane osobowe Klientów?
 • Dane przekazujemy wyłącznie pracownikom i współpracownikom, aby mogli się skontaktować z klientami w celu, na jaki wyrazili Państwo zgodę.
 • Poza tym, udostępniamy dane osobowe, jeżeli zwrócą się do nas o to uprawnione organy państwowe, w szczególności jednostki organizacyjne prokuratury, Policja, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów lub Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

 1. Jakie prawa przysługują Klientom w związku z przetwarzaniem danych osobowych?
 • prawo do sprostowania danych – czyli do poprawienia danych osobowych, jeśli są one błędne, uległy zmianie lub zdezaktualizowały się.
 • prawo do bycia zapomnianym – czyli usunięcia danych, które przetwarzane są bez uzasadnionych podstaw prawnych;
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych – czyli ograniczenia przetwarzania danych wyłącznie do ich przechowywania;
 • prawo dostępu do danych – czyli uzyskania informacji o celu i sposobie przetwarzania państwa danych;

 

 1. W jaki sposób mogą Państwo realizować swoje prawa?
 • Swoje prawa mogą Państwo realizować, składając wniosek u Administratora danych Osobowych –Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, który zajmuje się ochroną danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznają, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy prawa.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować niemożliwością realizacji usługi.

 

Zwiedzaliście Park Jurajski wraz z grupą turystów, kiedy nagle doszło do awarii zasilania. Przewodnik wyszedł jakiś czas temu aby poszukać innych ocalałych Wam zostawiając zadanie dostania się do zamkniętego w skrzyni telefonu satelitarnego oraz odnalezienie numeru telefonu do ochrony parku. 

Na wykonanie zadania macie godzinę, po tym czasie wyczerpie się paliwo w generatorze prądu i zasilanie awaryjne się wyłączy, a dinozaury dostaną się do budynku.

Twoje dziecko uwielbia rozwiązywać zagadki? Urządź mu urodziny z godzinną grą typu Escape.

Uczestnicy urodzin zmierzą się z zagadkami znajdującymi się w tajemniczej skrzyni, na wykonanie zadania będą mieć dokładnie 60 minut.

W przyjęciu może wziąć udział grupa od 4 do 10 dzieci (w wieku od 9 do 12 lat).

W zestawie:

- Gra typu Escape

- półtoragodzinne przyjęcie klasyczne:

Udało Wam się dostać do bazy Imperium. W pomieszczeniu, w którym jesteście znajduje się tajemnicza skrzynia, co do której macie podejrzenia, że wewnątrz niej znajdują się  plany najnowszej stacji bojowej Imperium. Czas na wykonanie zadania jest jednak bardzo ograniczony, wiecie, że po upływie dokładnie godziny przyjdzie patrol Szturmowców. Od powodzenia Waszej misji zależy przetrwanie Rebeli. Przed tym momentem plany muszą być Wasze.

 

Cennik - Escape Game

 

godzina gry Escape w wybranej tematyce i 1,5 godziny zabawy na sali zabaw

(od poniedziałku do czwartku)

400 zł

godzina gry Escape w wybranej tematyce i 1,5 godziny zabawy na sali zabaw

(od piątku do niedzieli)

650 zł

  
jesteśmy wyobraźnią dzieci