Co jest najważniejsze przy organizacji przyjęcia w Anikino?
 nakrycie stołu
 poczęstunek
 opieka animatorki
 wystrój salki
 zdjęcia dla gości

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:
Imię: 
E-mail: 

zapisz się
R E K L A M A

Teatr Groteska

Wypożyczalnia strojów Anikino

Dziecko - imprezy, zajęcia, wydarzenia, konkursy, kolorowanki

Pajacyk, nakarm głodne dziecko

Wypożyczalnia strojów i zabawek

wypożyczalnia strojów-Katalog, stroje karnawałowe

Wypożyczalnia strojów jakiej Kraków nie widział!


katalog wypożyczalni strojów

Jeśli Twoje dziecko czeka przed- stawienie, nietypowa sesja fotograficzna, bal przebierańców czy jasełka - u nas na pewno znajdziesz przebrania, których potrzebujesz. Wypożyczamy fantazyjne stroje (karnawałowe, teatralne) dla dzieci  - ponad dwa tysiące rozmaitych strojów: anioły i diabły; wróżki, czarownice i czarodzieje; królewny i królowie; duchy, wampiry, szkielety; rozmaite zwierzęta; klowny; indianie i wiele innych.

W ofercie również STROJE KRAKOWSKIE oraz LAJKONIK.

Wypożyczalnia Anikino posiada także  stroje dla dorosłych (w tym m.in. stroje krakowskie).

 

Cena wypożyczenia kształtuje się od 18 - 55 zł  za jedną dobę.


zapraszamy codziennie w godzinach 9.00-20.30.

Zobacz nasz katalog przykładowych strojów i zabawek »

 


 

Organizatorom imprez proponujemy MAŁE I DUŻE ZABAWKI. Wypożyczalnia oferuje m. in.: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, bujaki, małe samochodziki, kosz do gry, bramki itp.


Wypożyczalnia strojów w Anikino (ul. Nieduża 4, tel. 12 411-30-07 wew. 2 lub 601 959 022 wew. 2) zaprasza codziennie (również w soboty i niedziele) od g. 9.00 - 20.30. Stroje można rezerwować tylko osobiście po wcześniejszej wizycie u nas, wybraniu i przymierzeniu konkretnego stroju i uiszczenia opłaty za jego wypożyczenie. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych.
Stroje zwracamy do godziny 19.00.
 

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI STROJÓW W ANIKINO

1. Strój wypożyczany jest na jedną dobę (do następnego dnia do godziny 19.00).

 
2. W momencie wypożyczania stroju konieczne jest aby klient uiścił należność za dany strój. Opłata ta jest bezzwrotna.
  

3. W momencie dokonywania rezerwacji stroju pobierana jest opłata w formie bezzwrotnego zadatku – w wysokości 50% ceny wypożyczenia stroju (za wyjątkiem miesięcy od grudnia do marca, kiedy to należy uiścić całą opłatę z góry).

  

4. Za każdą dobę zwłoki od ustalonego terminu zwrotu pobierana jest opłata w wysokości 50% ceny wypożyczenia stroju. Przedłużenie terminu wypożyczenia stroju nie jest możliwe w sytuacji, gdy dany strój jest już zarezerwowany na następny dzień.

 
5. W przypadku gdy opłacona rezerwacja nie zostanie zrealizowana (brak zarezerwowanego stroju), Anikino zobowiązuje się do nieodpłatnego wypożyczenia dowolnego stroju, czyli zwrotu pieniędzy pobranych przy rezerwacji stroju.
 
6. Ceny katalogowe strojów nie zawierają cen dodatków.
 
7. Stroje można rezerwować tylko osobiście po wcześniejszej wizycie u nas, wybraniu, przymierzeniu konkretnego stroju i uiszczeniu opłaty za wypożyczenie. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych.
  

8. Przy wypożyczeniu stroju konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości oraz pozostawienie numeru telefonu.

 
9. W chwili odbioru stroju klient jest zobowiązany skontrolować stan wypożyczanego stroju i zgłosić pracownikowi Anikino wszelkie uwagi dotyczące jego zniszczenia (plamy, dziury itp.). Za zniszczenie wypożyczonego stroju klient ponosi odpowiedzialność finansową w wysokości 10% – 200% ceny wypożyczenia stroju. Ostateczną kwotę określa pracownik Anikino w zależności od charakteru zniszczeń.
 

10. W przypadku zgubienia stroju pobierana jest opłata w wysokości 350% ceny wypożyczenia stroju oraz ewentualnie dodatkowa opłata za każdy dzień zwłoki od ustalonej daty zwrotu stroju.

11. Jeżeli oddawany strój jest niekompletny pobierana jest kaucja w wysokości 250% ceny wypożyczenia każdego brakującego elementu. Kaucja ta jest zwrotna. 

 

12. Anikino informuje, ze prowadzi listę nierzetelnych klientów.

13. Stroje wypożyczamy od godziny 09.00 do 20.30, a zwracamy do godziny 19.00.

 

Wyślij pytanie
Treść:           
E-mail:
 
do góry   
Gry| Kolorowanki |Czytanki|Bajki MP3|Bajki w obrazkach|Klub Anikino|Młody Artysta|Konkursy|Stroje Karnawałowe
© ANIKINO Kraków 2005, dla dzieci.      Jeśli nie widzisz elementów strony pobierz najnowszą wersję Macromedia Flash Playera
Gry dla dzieci | Ubieranki | Kolorowanki | Bajki dla dzieci