Wyjątkowe urodziny tematyczne

Chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka? Możesz to zrobić właśnie w Anikino!

Wybierając jeden z naszych scenariuszy zabaw z Animatorem zafundują państwo swojemu dziecku wyjątkową przygodę!

Więcej…

Nowość w ofercie!! Impreza naukowa z pokazem chemicznym

Pasjonatów przedmiotów ścisłych zapraszamy na najnowszą w naszej ofercie imprezę naukową. Poszukiwanie zaginionego naukowca, tworzenie szalonych wynalazków i pokaz chemiczny to wszystko czeka na dzieci podczas zabawy w Anikino.

20 lat Anikino

Dziękujemy, że jesteście z nami już 20 lat. Zapraszamy do oglądania galerii z jubileuszowych spotkań z naszą kadrą i najmłodszymi klientami. 

Więcej…

3,4 i 7 kwiecień - "Dni Wolnej Szkoły" spędź w Anikino!

Zapraszamy dzieci w dni wolne od zajęć szkolnych na zorganizowane zabawy w Anikino. W dniach kiedy ty będziesz musiał iść do pracy, a twoje dziecko nie będzie miało szkoły u nas radośnie spędzi czas w godzinach od 7.30-16.30

Więcej…

Dzień kobiet w Anikino

8 marca wszystkie Panie - te małe i te większe - zapraszamy do Anikino. Na wszystkie przedstawicielki płci pięknej czekają niespodzianki. 

Nowość w ofercie!! Impreza cyrkowa z pokazem magii

Pokaz Magiczny, wygłupy godne klaunów, zajęcia godne cyrkowców? Atrakcje te czekają na grupy gotowe przyjść na naszą najnowszą imprezę tematyczną. Gwarantowana wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci.

 

 

"Tropem czarnych dziur" - wiosenny pokaz w planetarium

Wszystkich fanów podróży międzyplanetarnych i entuzjastów poznawania kosmicznych tajemnic zapraszamy na wyjątkowy i niepowtarzalny pokaz w naszym planetarium. Tym razem tematem przewodnim będzie poszukiwanie czarnych dziur - wyjątkowych i niesamowitych kosmicznych zjawisk.

13 marca o 19.30 zapraszamy do Anikino wszystkich młodych astronomów. Czas trwania pokazu to 45 minut. Bilet wstępu, tym razem dorosłych też obowiązują :-), w cenie - 13 zł.

Teatr Groteska
Wypożyczalnia strojów Anikino
Dziecko - imprezy, zajęcia, wydarzenia, konkursy, kolorowanki
jesteśmy wyobraźnią dzieci