Bal Karnawałowy w Anikino

Anikino to wspaniałe miejsce na zorganizowanie balu karnawałowego dla klasy lub grupy przedszkolnej. Dzieci będą mogły wziąć udział w niezwykłej zabawie, wspólnie tańczyć przy muzyce, a także wcielić się w swoją ulubioną postać. Animatorzy zaproszą dzieci do wspólnej zabawy w czasie, której każde dziecko będzie miało okazję zostać królem balu.

Więcej…

Bal Karnawałowy dla najmłodszych - Kraina Lodu

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 6 lat na wyjątkową zabawę karnawałową. Już 15 lutego, Anikino zmieni się w wielką salę balową, na której bawić się będą księżniczki, kawalerowie, książęta, bałwanki i inne postaci z bajki "Kraina Lodu". Bal rozpocznie się o 11.00.

Zima w mieście -Półkolonia zimowa - Powiew Zimna

Zapraszamy na naszą półkolonie zimową. Specjalnie dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy: 

Powiew Zimna od 16 do 20 lutego 2015 r. - zbuduj własne igloo, zaznaj zimowego szaleństwa zabaw na "śniegu", zobacz jak działa na owoce mrożący azot.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem półkolonii: Turnus I

Całonocny bal Walentynkowo-Karnawałowy

Zapraszamy wszystkie dzieci na całonocną szaloną zabawę w Anikino. Zabawa odbędzie się 14 lutego od 20.00 do 9.30. Koszt zabawy to 100 zł. Walentynkowy wieczór pełen zabaw i muzyki. Warsztaty wykonywania idealnej walentynki, pomoc w doręczaniu miłosnych listów bohaterom bajek i znanych miłosnych historii. Na uczestników czeka także wiele zabaw karnawałowo-tanecznych. 

Więcej…

Ferie 2015 w Anikino

Już niedługo zimowe półkolonie zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zapewnij swojemu dziecku wspaniałą zabawę w ferie. Zapraszamy do zapoznania się z półkolonijnym harmonogramem. 

Więcej

Nowość w ofercie!! Impreza cyrkowa z pokazem magii

Pokaz Magiczny, wygłupy godne klaunów, zajęcia godne cyrkowców? Atrakcje te czekają na grupy gotowe przyjść na naszą najnowszą imprezę tematyczną. Gwarantowana wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci.

 

 

Wyjątkowe urodziny tematyczne

Chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka? Możesz to zrobić właśnie w Anikino!

Wybierając jeden z naszych scenariuszy zabaw z Animatorem zafundują państwo swojemu dziecku wyjątkową przygodę!

Więcej…

20 lat Anikino

Dziękujemy, że jesteście z nami już 20 lat. Zapraszamy do oglądania galerii z jubileuszowych spotkań z naszą kadrą i najmłodszymi klientami. 

Więcej…

Zima w Krakowie - Półkolonia zimowa - Powiew Ciepła

Zapraszamy na naszą półkolonie zimową. Specjalnie dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy:

Powiew Ciepła od 23 do 27 lutego 2015 r.- odwiedź ciepłolubne zwierzęta, zobacz jak wykonywać zabawki z owoców natury, poznaj klimat afrykańskiej sawanny 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem półkolonii: Turnus II

Nowość w ofercie!! Impreza naukowa z pokazem chemicznym

Pasjonatów przedmiotów ścisłych zapraszamy na najnowszą w naszej ofercie imprezę naukową. Poszukiwanie zaginionego naukowca, tworzenie szalonych wynalazków i pokaz chemiczny to wszystko czeka na dzieci podczas zabawy w Anikino.

Teatr Groteska
Wypożyczalnia strojów Anikino
Dziecko - imprezy, zajęcia, wydarzenia, konkursy, kolorowanki
jesteśmy wyobraźnią dzieci