Jestem Magda, z zamiłowania polonistka, z natury optymistka.

Uwielbiam puścić wodze wyobraźni i z każdego zakamarka Anikino potrafię uczynić jaskinię lwa lub dżunglę pełną pląsów.

Największą nagrodą za moją pracę jest głośny śmiech dzieci.

 
 
 

 

 

 

 

 

Kinga - od gimnazjum dużą radość sprawiało mi organizowanie czasu dzieciom, szczególnie tym młodszym, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Początkowo podczas zbiórek harcerskich i na wyjazdach z gromadą zuchową, z biegiem lat to zamiłowanie rozszerzyło się  na prowadzenie kolonii z biurem podróży a także pracę w Anikino. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na szybkie i elastyczne dostosowanie zabaw do potrzeb dzieci, staram się by każde urodziny były wyjątkowe :)
Oprócz pracy z najmłodszymi moim największym hobby jest pomoc potrzebującym zwierzętom, w związku z czym wolne chwile spędzam w lecznicy zajmując się tymi którzy sami sobie nie umieją poradzić.

              

 

  

Jestem studentką Politechniki Krakowskiej. Interesuję się wzornictwem przemysłowym, w wolnych chwilach żegluję, maluję obrazy oraz gram na gitarze. Lubię zabawę z dziećmi ponieważ przy nich mogę cofnąć się w czasie i znów poczuć smak dzieciństwa.

Jacek - instruktor harcerski, drużynowy zuchowy. Uwielbia dobrą zabawę oraz chwile spędzone z dziećmi.  

 Jestem studentką Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Pedagogicznym, a w czasie wolnym pomagam dzieciom w nauce. Pół swojego życia spędziłam w harcerstwie, gdzie pokochałam pracę z najmłodszymi. Uwielbiam prowadzić kreatywne zajęcia, które rozbudzają wyobraźnie.

 

 

 

Pozytywnie zakręcona studentka logistyki międzynarodowej na Ueku. Jest wulkanem energii, więc dzieciom nigdy nie grozi przy niej nuda. Każe spotkanie z dziećmi daje jej wiele radości - od animacji po zajęcia taneczne :)

 

Studiuję Animacje społeczno - kulturową na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Aktorstwo w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Z natury jestem optymistą i zawsze jestem pełna energii. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości a największą nagrodą dla mnie jest ich uśmiech.  

 

Aktualnie studiuje budownictwo na agh, jestem na pierwszym roku.
W wolnym czasie biegam, udzielam się także jako harcerz. Lubie spędzać czas aktywnie, również na rowerze. Chętnie odkrywam historię własnej okolicy(nieduża miejscowość na zachód od Krakowa). Lubie od czasu do czasu pobawić się w majsterkowicza. 

 

 

 

 

 

Jestem studentką UJ, w czasie wolnym prowadzę drużynę starszoharcerską. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, a bycie animatorem w Anikino pozwala połączyć mi przyjemne z pożytecznym. Interesuję się muzyką, zarówno w teorii jak i praktyce, oraz pracami manualnymi- szyciem, rysowaniem, malowaniem i wszelakim tworzeniem.

 

 

 

Jestem studentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego
w Krakowie. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas. Od wielu lat jeżdżę konno. Ogromną przyjemność sprawia mi również chodzenie po górach, zwłaszcza Bieszczadach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości oraz satysfakcji i właśnie dlatego zawód, który w przyszłości będę wykonywać, chciałabym wiązać z najmłodszymi.

 

 

Studentka Turystyki i Rekreacji na AWF.
Animator Ruchu Światło- Życie.
Współpracuje (opiekuje) się dziećmi i młodzieżą na wyjazdach wakacyjnych od 2013 roku.

Otwarta, radosna, uwielbia spędzać czas z ludźmi.
Lubi podróżować i ma spontaniczne pomysły.
Często jest w stu miejscach na raz, uwielbia się przytulać.

 

Mam na imię Natalka.  Studiuje pedagogikę specjalna . Jestem osoba, która rozpiera energia. Uwielbiam prace z dziećmi, nie tylko, ze dają radość i szczęście, ale sama mogę obudzić w sobie dziecko.

Jestem studentką budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, podróżować i robić zdjęcia. W wolnych chwilach działam w drużynie harcerskiej. Jestem osobą pozytywnie nastawiona do życia i pełną pozytywnej energii.
Pozytywnie nastawiona i zakręcona studentka Prawa oraz Ekonomii, która pracę z dziećmi zaczynała już w gimnazjum oraz certyfikowana wychowawczyni kolonijna. Dziecięcy uśmiech i roześmiane oczy są dla mnie najważniejszą nagrodą. Pasjonatka tańca oraz siatkówki. 
 

Studiuję Pedagogikę Animację Społeczno - Kulturową na UJ. Kierunek ten pozwala mi łączyć zainteresowanie kulturą, zwłaszcza teatrem z możliwością pracy z dziećmi. Moje pasje to teatr i taniec, dlatego też ukończyłam Szkołę Aktorską SPOT. Zabawy z dziećmi w Anikino to dla mnie kolejna możliwość przeniesienia się w nierealny, baśniowy świat,  w którym mogę być księżniczką, piratem, a nawet wielkim odkrywcą. Ania jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.
  Magda  jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.

 Jestem radosną, pełną energii, otwartą na nowe wyzwania studentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na UP oraz instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie m.in. prowadzę gromadę zuchową.
A tak po za tym.. uwielbiam dzieci! Nie ma nic piękniejszego niż szeroki uśmiech na twarzy malucha :)  


 

Dominika jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino. 

Ala jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.
 

 

  Ania  jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.
Izabella jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino. 
 

 

 

Dawno temu skończyłam pedagogikę resocjalizacyjną, ale chyba od zawsze chciałam aby było wiele dzieci wokół mnie! Własnych pociech mam trójkę, które już wyrosły z wieku Anikinowego smile, ale zawsze z radością przychodziły do mamy do pracy, tak jak i tysiące innych gości Krainy Zabaw Dziecięcych!

Dobrze jest pracować w miejscu gdzie zawsze słyszy się śmiech dziecka!


     
     
 

  
Teatr Groteska
jesteśmy wyobraźnią dzieci