fbpx

Atrakcyjny wypoczynek letni dla dzieci pracowników Państwa firmy – zapraszamy do organizowania wyjazdów i półkolonii z Anikino. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez Animatorów, którzy współpracują z nami od lat, dzięki czemu najlepiej znają potrzeby naszych małych klientów.

Zajęcia mogą odbywać się w Anikino lub u Państwa w firmie, w dogodnych godzinach. Możemy zapewnić 2 posiłki dziennie: drugie śniadania i obiady. Zapewniamy atrakcyjny program, wycieczki, gry i mnóstwo dobrej zabawy oraz pamiątki na koniec każdego turnusu.

Możemy również zaproponować organizację 5-dniowych wypoczynków integracyjnych organizowanych w podkrakowskich miejscowościach rekreacyjnych dla dzieci pracowników Państwa firmy. Program dopasujemy do zainteresowań i potrzeb dzieci, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Gwarantujemy mnóstwo gier terenowych, wspaniałe bale, ogniska oraz wiele zabawy. Firmowe Letnisko to również okazja do integracji pracowników Państwa firmy. W każdym turnusie zaprosimy rodziców uczestników letniska na wspólne ognisko, gdzie podczas zabawy z dziećmi i współpracownikami będą mogli odpocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze.

Wszystkie formy wypoczynku zgłoszone są do kuratorium.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci