fbpx

Dysponujecie Państwo miejscem w którym można zorganizować zabawę? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Anikino przyjechało do Was i umiliło czas Waszym najmłodszym.

DZIEŃ DZIECKA Z ANIKINO

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca by zorganizować zabawę dla dzieci pracowników – Kraina Zabaw Dziecięcych „Anikino” to właściwy adres. W Anikino od lat przygotowujemy imprezy dla najmłodszych, zapewniając im atrakcyjnie spędzony czas i niezapomnianą zabawę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Dzień Dziecka to wyjątkowe święto i zrobimy wszystko, aby dzieci czuły się tego dnia wspaniale. Zapewniamy zabawę pod opieką Animatorów, poszukiwanie skarbu, malowanie twarzy, przebieranie w kolorowe stroje i wiele innych atrakcji dla naszych małych gości. Możemy zaproponować również poczęstunek dla dzieci jak i dla dorosłych, a także wspólne rozbijanie piniat – kul wypełnionych słodyczami. Z nami dzieci przeżyją najpiękniejsze chwile w roku. Zorganizujemy dla Państwa niepowtarzalną imprezę o dowolnym charakterze, która na długo zapadnie w pamięć jej uczestników.  

DNI OTWARTE FIRMY Z ANIKINO

Dzień Otwarty to wspaniała okazja, aby pokazać klientom Państwa firmę, najnowsze produkty, nowy lokal. Ponieważ wiemy, że wielu klientów ma dzieci, chcemy by również dla nich była to wyjątkowa okazja do zabawy, Jeśli dysponują Państwo miejscem, w którym ma się odbyć dziecięca zabawa i chcecie by najmłodsi miło spędzili czas - Animatorzy Anikino doskonale wiedzą co zrobić, aby na dziecięcych twarzyczkach zagościł uśmiech.

Wspólnie możemy również zaprosić dzieci Państwa pracowników do firmy, aby mogły zobaczyć jak pracują rodzice i rozwijać swoje pasje od najmłodszych lat. Organizujemy okolicznościowe przyjęcia i zabawy dla dzieci, bale przebierańców, imprezy karnawałowe. Dysponujemy bogatym zapleczem strojów karnawałowych, które na życzenie przywozimy ze sobą. Możemy zorganizować pokaz sztuczek magicznych, pokaz żonglerki lub megabaniek oraz występ klaunów. 

   
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci