Kinga - od gimnazjum dużą radość sprawiało mi organizowanie czasu dzieciom, szczególnie tym młodszym, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Początkowo podczas zbiórek harcerskich i na wyjazdach z gromadą zuchową, z biegiem lat to zamiłowanie rozszerzyło się  na prowadzenie kolonii z biurem podróży a także pracę w Anikino. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na szybkie i elastyczne dostosowanie zabaw do potrzeb dzieci, staram się by każde urodziny były wyjątkowe :)
Oprócz pracy z najmłodszymi moim największym hobby jest pomoc potrzebującym zwierzętom, w związku z czym wolne chwile spędzam w lecznicy zajmując się tymi którzy sami sobie nie umieją poradzić.

              

 

  

Jestem studentką Politechniki Krakowskiej. Interesuję się wzornictwem przemysłowym, w wolnych chwilach żegluję, maluję obrazy oraz gram na gitarze. Lubię zabawę z dziećmi ponieważ przy nich mogę cofnąć się w czasie i znów poczuć smak dzieciństwa.

Jacek - instruktor harcerski, drużynowy zuchowy. Uwielbia dobrą zabawę oraz chwile spędzone z dziećmi.  

 Jestem studentką Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Pedagogicznym, a w czasie wolnym pomagam dzieciom w nauce. Pół swojego życia spędziłam w harcerstwie, gdzie pokochałam pracę z najmłodszymi. Uwielbiam prowadzić kreatywne zajęcia, które rozbudzają wyobraźnie.

 

 

 

Pozytywnie zakręcona studentka logistyki międzynarodowej na Ueku. Jest wulkanem energii, więc dzieciom nigdy nie grozi przy niej nuda. Każe spotkanie z dziećmi daje jej wiele radości - od animacji po zajęcia taneczne :)

 

Studiuję Animacje społeczno - kulturową na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Aktorstwo w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Z natury jestem optymistą i zawsze jestem pełna energii. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości a największą nagrodą dla mnie jest ich uśmiech.  

 

Aktualnie studiuje budownictwo na agh, jestem na pierwszym roku.
W wolnym czasie biegam, udzielam się także jako harcerz. Lubie spędzać czas aktywnie, również na rowerze. Chętnie odkrywam historię własnej okolicy(nieduża miejscowość na zachód od Krakowa). Lubie od czasu do czasu pobawić się w majsterkowicza. 

 

 

 

 

 

Jestem studentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego
w Krakowie. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas. Od wielu lat jeżdżę konno. Ogromną przyjemność sprawia mi również chodzenie po górach, zwłaszcza Bieszczadach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości oraz satysfakcji i właśnie dlatego zawód, który w przyszłości będę wykonywać, chciałabym wiązać z najmłodszymi.

 

 

Studentka Turystyki i Rekreacji na AWF.
Animator Ruchu Światło- Życie.
Współpracuje (opiekuje) się dziećmi i młodzieżą na wyjazdach wakacyjnych od 2013 roku.

Otwarta, radosna, uwielbia spędzać czas z ludźmi.
Lubi podróżować i ma spontaniczne pomysły.
Często jest w stu miejscach na raz, uwielbia się przytulać.

 

Mam na imię Natalka.  Studiuje pedagogikę specjalna . Jestem osoba, która rozpiera energia. Uwielbiam prace z dziećmi, nie tylko, ze dają radość i szczęście, ale sama mogę obudzić w sobie dziecko.

Jestem studentką budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca, podróżować i robić zdjęcia. W wolnych chwilach działam w drużynie harcerskiej. Jestem osobą pozytywnie nastawiona do życia i pełną pozytywnej energii.
Pozytywnie nastawiona i zakręcona studentka Prawa oraz Ekonomii, która pracę z dziećmi zaczynała już w gimnazjum oraz certyfikowana wychowawczyni kolonijna. Dziecięcy uśmiech i roześmiane oczy są dla mnie najważniejszą nagrodą. Pasjonatka tańca oraz siatkówki. 
 

Studiuję Pedagogikę Animację Społeczno - Kulturową na UJ. Kierunek ten pozwala mi łączyć zainteresowanie kulturą, zwłaszcza teatrem z możliwością pracy z dziećmi. Moje pasje to teatr i taniec, dlatego też ukończyłam Szkołę Aktorską SPOT. Zabawy z dziećmi w Anikino to dla mnie kolejna możliwość przeniesienia się w nierealny, baśniowy świat,  w którym mogę być księżniczką, piratem, a nawet wielkim odkrywcą. Ania jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.
  Magda  jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.

 Jestem radosną, pełną energii, otwartą na nowe wyzwania studentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na UP oraz instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie m.in. prowadzę gromadę zuchową.
A tak po za tym.. uwielbiam dzieci! Nie ma nic piękniejszego niż szeroki uśmiech na twarzy malucha :)  


 

Mam na imię Dominika. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym. Od kilku lat działam w gromadzie zuchowej w Związku Harcerstwa Polskiego. Uwielbiam organizować czas dzieciom, a uśmiech na ich twarzach sprawia mi wiele radości. Czas wolny lubię spędzać aktywnie. Bardzo lubię sport, a w szczególności siatkówkę i jazdę na rolkach. Poza tym interesuję się muzyką i gram na gitarze.

Jestem Alicja, studiuje Gospodarkę Przestrzenną. Scrapbooking, decoupage, rysowanie, malowanie to moja pasja. Lubię aktywnie spędzać czas.
Staram się aby dzieci podczas zabawy w Anikino, mogły puścić wodze wyobraźni i przenieść się w ich ulubioną bajkową krainę

 
Izabella jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino. 
 

Jestem studentką Pedagogiki spec. animacja społeczno - kulturowa oraz  instruktorką Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Uwielbiam chodzić po górach, jeździć na nartach, tworzyć coś z niczego, rozwiązywać zadania z matematyki przy dobrej herbacie oraz wyszywać kartki haftem matematycznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam organizując wiele obozów i zimowisk harcerskich. Praca z najmłodszymi sprawia mi wiele radości a ich uśmiech jest największą nagrodą po powrocie ze świata bajek, wyobraźni i cudownie spędzonego czasu :)
Jestem studentką III roku animacji społeczno -kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz drużynową źenskiej drużyny harcerek  19 KLDH „ Kwiaty Nieba” w ZHR-e, pracuje jako animator w Anikinie od półtora roku. Mam ośmioro rodzeństwa, zawsze dużą radości sprawiała mi praca z młodszymi, teraz mogę realizować swoje pasje angażują się w różne akcje animacyjne z dzieciakami oraz młodzieżą. Moją pasją jest jazda na rowerze, rożnego rodzaju prace DIY, podróżowanie, harcerstwo, jazda na nartach. Lubię widzieć uśmiech na twarzy drugiego człowieka, kiedy daje się mu coś od siebie. 

 

Studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od małego każdą wolną chwilę poświęcałam na zabawę, bo to ona sprawia, że dzięki odrobinie wyobraźni, możesz być kim chcesz. To daje prawdziwą radość, i właśnie dlatego lubię pracować w Anikino.

Na co dzień interesuję się muzyką i sztuką, gram na gitarze i robię zdjęcia. Od kilku lat jestem również instruktorką harcerską.


Studencka Psychologii, lubiąca podróże i taniec współczesny. Chwilę spędzone z dziećmi są dla mnie przede wszystkim świetna zabawa. Sprawiają, ze świat staje się bardziej magiczny i wesoły :)

 

Jestem otwartą i  kreatywną studentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na UP, Animatorką Ruchu Światło – Życie oraz wychowawcą na koloniach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Bardzo lubię spędzać czas na organizowaniu zajęć i zabaw, które sprawiają, że dzieci są uśmiechnięte i szczęśliwe. Swoją przyszłość wiąże z pracą z najmłodszymi. Moje zainteresowania to taniec, teatr i śpiew.Już od najmłodszych lat wiedziałam, że moja praca będzie związana z dziećmi a miłość do najmłodszych odziedziczyłam od mojej mamy, która jest nauczycielką w przedszkolu. Zawsze uwielbiałam organizować dzieciom czas, wymyślając ciekawe zabawy, konkursy i tance. Radość w Ich oczach jest dla mnie wyjątkowa. Jestem dyplomowanym technikiem masażystą i aktualnie studentką fizjoterapii. W przyszłości chce połączyć rehabilitacje z masażami dla dzieci i młodych mam.

 

Zwariowana studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ma zawsze głowę pełną szalonych pomysłów, a jej orężem do walki z każdym dniem jest uśmiech i optymistyczne nastawienie. Pasjonatka wycieczek autostopowych oraz górskich wypraw. Aktywna, lubi udzielać się w przeróżnych przedsięwzięciach.

Jestem studentką Inżynierii Środowiska na AGH. Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi, dlatego też jestem wolontariuszem w Akademii Przyszłości. Lubię rysować, malować, robić przeróżne plastyczne rzeczy. W Anikinie mogę łączyć pracę z dziećmi oraz zamiłowanie plastyczne.

Jestem uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie o profilu biologia, chemia i angielski. Dodatkowo wolontariacko działam z zuchami jako przyboczna. Uwielbiam gimnastykę oraz zabawę z dziećmi.

 

Swoje zamiłowanie do zabawy z dziećmi odkryłam prowadząc zbiórki zuchowe. Doprowadziło mnie to do pracy jako animator w Anikinie. Swoją przyszłość również wiąże z pracą z dziećmi i studiuje matematykę nauczycielską na Uniwersytecie Pedagogicznym. Wolne chwilę lubię spędzać aktywnie, interesuje się fotografią i modą. 

Mam na imię Dominika i chodzę do klasy 3 technikum. Od 1,5 roku jestem drużynową 10 PdGZ "Pomocne Łapki". Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, podróżować oraz tańczyć

Harcerka od 9 lat, pracująca z dziećmi ponad 2 lata. Jest drużynową gromady zuchowej na Nowym Bieżanowie. Jest komunikatywna i otwarta na wszystkich, bardzo lubi pracę z dziećmi.
Jestem na trzecim roku resocjalizacji. Moją pasją jest przede wszystkim muzyka. Śpiewam, gram na gitarzę, trochę tańczę. Uwielbiam dobrą zabawę i pozytywną atmosferę, a z dziećmi o taką nietrudno :) 

Od zawsze lubiłam dzieci, wielokrotnie zajmowałam się młodszym rodzeństwem oraz kuzynostwem. Teraz radość z opieki nad dziećmi czerpię z pracy w Anikino.
Jestem osobą kreatywną, elastyczną i kontaktową.
Intereasuje się żeglarstwem, rzeźbiarstwem i astronomią.
 

  

Nasza Szefowa 

 

 


 
     
 

  
jesteśmy wyobraźnią dzieci