fbpx

 

 
Jestem Emilka :). Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Jestem animatorem w Anikino i wychowawcą, ponieważ praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Uwielbiam organizować im różne zabawy. Uśmiech na twarzy najmłodszych jest dla mnie najważniejszy:)
 
Mam na imię Olga. Jestem osobą bardzo energiczną i uśmiechniętą. Pasjonuje się malowaniem oraz grafiką komputerową. Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ można wykazać się kreatywnością, której dzieciakom nie brakuje. Praca w Anikino daje mi wiele możliwości, rozwija mnie i uczy nowych rzeczy. Zawsze staram się stanąć na wysokości zadania i sprawić aby dziecko przeżyło niezapomniane chwile.
 

Mam na imię Dominika i chodzę do klasy 3 technikum. Od 1,5 roku jestem drużynową 10 PdGZ "Pomocne Łapki". Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, podróżować oraz tańczyć

 

Izabella jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.
W pracy z dziećmi odnajduje radość. Pod jej opieką nikt się nie nudzi. 

Zwariowana studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ma zawsze głowę pełną szalonych pomysłów, a jej orężem do walki z każdym dniem jest uśmiech i optymistyczne nastawienie. Pasjonatka wycieczek autostopowych oraz górskich wypraw. Aktywna, lubi udzielać się w przeróżnych przedsięwzięciach. 

Od zawsze lubiłam dzieci, wielokrotnie zajmowałam się młodszym rodzeństwem oraz kuzynostwem. Teraz radość z opieki nad dziećmi czerpię z pracy w Anikino.
Jestem osobą kreatywną, elastyczną i kontaktową.
Interesuje się żeglarstwem, rzeźbiarstwem i astronomią.
 

 Dorota jest Animatorką pełną energii i zaangażowania. Nie można się z nią nudzić. Każda zabawa z nią zamienia się w szalona przygodę.

 

 Jestem studentką Transportu na PK, jednocześnie uczęszczam do szkoły policealnej na kierunek opiekunka dziecięca. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi, organizować im różne gry i zabawy, szczególnie taneczne. Jestem osobą pogodną i otwartą - łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach. Praca z dziećmi pozwala mi się spełniać i rozwijać ;). 

Agnieszka już od kilku lat współpracuje z Anikino. Jest cierpliwym Animatorem i wyrozumiałym wychowawcą kolonijnym. 

 

Hej! Jestem Liwia i mam w sobie serduszko dziecka, Bardzo mi zależy żeby dzieci mogły zapamiętać chwile w anikinie na całe życie. Kocham zwierzęta i w domu po pracy zawsze widuje się z moim kocim stadem. Wszędzie zawsze mnie pełno i staram się czerpać radość z każdej chwili. W końcu życie ma się jedno wiec trzeba je dobrze wykorzystać!!

Hej! Mam na imię Wiola i jestem na drugim roku Digital Media na Uniwersytecie Papieskim. Jestem wieczną optymistką z pasją do tworzenia czegoś z niczego. Z mojej buzi rzadko znika uśmiech, którym staram się zarażać ludzi wokół. Jestem ciepłą osóbką,
która z sercem podchodzi do powierzonych jej zadań. Kreatywność to moje drugie imię, dlatego wierzę, że uda mi się zadowolić nawet najbardziej wymagającego maluszka ! :)  

 
 

 Kasia jest Animatorką Anikino, współpracuje z nami od czasu gdy była uczestnikiem naszego Kursu Wychowawców Kolonijnych. 
 
Mam na imię Asia i jestem studentką Zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Dlatego uwielbiam zarządzać dobrą zabawą, wariując z dzieciakami. Interesuję się żeglarstwem, muzyką, podróżami, tańcem oraz sportem. Co mi w duszy gra! Ze mną nie będziecie się nudzić. Posiadam mnóstwo pozytywnej energii,
a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Z przyjemnością zarażam tym moich kompanów do zabawy.

  

 

 


Nasza Szefowa 

 

 


     
     
     
 

  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci