fbpx
 
 
Jestem Emilka :). Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Jestem animatorem w Anikino i wychowawcą, ponieważ praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Uwielbiam organizować im różne zabawy. Uśmiech na twarzy najmłodszych jest dla mnie najważniejszy:)
 
Mam na imię Olga. Jestem osobą bardzo energiczną i uśmiechniętą. Pasjonuje się malowaniem oraz grafiką komputerową. Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ można wykazać się kreatywnością, której dzieciakom nie brakuje. Praca w Anikino daje mi wiele możliwości, rozwija mnie i uczy nowych rzeczy. Zawsze staram się stanąć na wysokości zadania i sprawić aby dziecko przeżyło niezapomniane chwile.
 

Mam na imię Dominika i chodzę do klasy 3 technikum. Od 1,5 roku jestem drużynową 10 PdGZ "Pomocne Łapki". Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, podróżować oraz tańczyć

 

Cześć, to ja - Franek :) Jak widać, jestem rodzynkiem w animatorskim gronie, co jednak wcale nie oznacza, że nie umiem malować twarzy! Od zawsze uwielbiałem powodować uśmiech na twarzach innych, a praca z dziećmi jest dla mnie wytchnieniem od codziennych obowiązków - uwielbiam dziecięcą szczerość (niekiedy brutalną), błyskotliwość i nieograniczone pokłady energii. W związku z tym zawsze staram się sprawić, aby nasi mali goście bawili się najlepiej, jak tylko mogą!

Zwariowana studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ma zawsze głowę pełną szalonych pomysłów, a jej orężem do walki z każdym dniem jest uśmiech i optymistyczne nastawienie. Pasjonatka wycieczek autostopowych oraz górskich wypraw. Aktywna, lubi udzielać się w przeróżnych przedsięwzięciach. 

Mam na imię Zuzia, jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego

w Krakowie i zawodniczką klubu siatkarskiego.

Uwielbiam sportowe gry i zabawy oraz kreatywne warsztaty plastyczne.

Nigdy nie brakuje mi energii i humoru do wspólnej zabawy!

Mam na imię Dominika i jestem studentką pedagogiki
na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuję się muzyką i książkami.
Jestem Animatorem, ponieważ lubię poznawać świat dziecka poprzez zabawę.

Od zawsze lubiłam dzieci, wielokrotnie zajmowałam się młodszym rodzeństwem oraz kuzynostwem. Teraz radość z opieki nad dziećmi czerpię z pracy w Anikino.
Jestem osobą kreatywną, elastyczną i kontaktową.
Interesuje się żeglarstwem, rzeźbiarstwem i astronomią.
 

 Dorota jest Animatorką pełną energii i zaangażowania. Nie można się z nią nudzić. Każda zabawa z nią zamienia się w szalona przygodę.

 

 Jestem studentką Transportu na PK, jednocześnie uczęszczam do szkoły policealnej na kierunek opiekunka dziecięca. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi, organizować im różne gry i zabawy, szczególnie taneczne. Jestem osobą pogodną i otwartą - łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach. Praca z dziećmi pozwala mi się spełniać i rozwijać ;). 

Agnieszka już od kilku lat współpracuje z Anikino. Jest cierpliwym Animatorem i wyrozumiałym wychowawcą kolonijnym. Obecnie pracuje jako prawa ręka szefowej oraz doświadczony kierownik wypoczynku.

 


Hej! Jestem Zuzia i mam w sobie serduszko dziecka. Bardzo mi zależy żeby dzieci mogły zapamiętać chwile w Anikino na całe życie. Wszędzie zawsze mnie pełno i staram się czerpać radość z każdej chwili. W końcu życie ma się jedno wiec trzeba je dobrze wykorzystać!!

Nazywam się Natalka. Od lat jestem harcerką. W pracy z dziećmi odnajduję sporo radości. Kocham zwierzęta, a na co dzień uwielbiam podróżować, gotować i tworzyć wszelkiego rodzaju robótki ręczne. Jestem pełna energii do działania oraz uśmiechu, nie boję się wyzwań i chętnie próbuję nowych rzeczy.  

 
 

Mam na imię Julita. Bardzo lubię pracę z dziećmi i cieszę się że mogę wykazać się przy niej kreatywnością. Uwielbiam sport! Trenuje Capoeire i prowadzę również treningi dla dzieci. Myślę że sport i zabawa to najlepsze połączenie!
 
Hej! Jestem Madzia, ludzie mówią, że jestem kreatywną, energiczną i zabawną osobą. Lubię się dobrze bawić i zapewniać dobrą zabawę innym.

  

 

 


Nasza Szefowa 

 

 


  Tosia   
    Zosia 
     
 

  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci