Jestem radosną, pełną energii, otwartą na nowe wyzwania studentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na UP oraz instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie m.in. prowadzę gromadę zuchową.
A tak po za tym.. uwielbiam dzieci! Nie ma nic piękniejszego niż szeroki uśmiech na twarzy malucha :)  

Pozytywnie zakręcona studentka logistyki międzynarodowej na Ueku. Jest wulkanem energii, więc dzieciom nigdy nie grozi przy niej nuda. Każe spotkanie z dziećmi daje jej wiele radości - od animacji po zajęcia taneczne :)


Jestem studentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego
w Krakowie. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas. Od wielu lat jeżdżę konno. Ogromną przyjemność sprawia mi również chodzenie po górach, zwłaszcza Bieszczadach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości oraz satysfakcji i właśnie dlatego zawód, który w przyszłości będę wykonywać, chciałabym wiązać z najmłodszymi. 

 

 

 

 

Mam na imię Natalka.  Studiuje pedagogikę specjalna . Jestem osoba, która rozpiera energia. Uwielbiam prace z dziećmi, nie tylko, ze dają radość i szczęście, ale sama mogę obudzić w sobie dziecko.

  Studiuję Pedagogikę Animację Społeczno - Kulturową na UJ. Kierunek ten pozwala mi łączyć zainteresowanie kulturą, zwłaszcza teatrem z możliwością pracy z dziećmi. Moje pasje to teatr i taniec, dlatego też ukończyłam Szkołę Aktorską SPOT. Zabawy z dziećmi w Anikino to dla mnie kolejna możliwość przeniesienia się w nierealny, baśniowy świat,  w którym mogę być księżniczką, piratem, a nawet wielkim odkrywcą. 
Jestem na trzecim roku resocjalizacji. Moją pasją jest przede wszystkim muzyka. Śpiewam, gram na gitarze, trochę tańczę. Uwielbiam dobrą zabawę i pozytywną atmosferę, a z dziećmi o taką nietrudno :) 

 


Mam na imię Dominika i chodzę do klasy 3 technikum. Od 1,5 roku jestem drużynową 10 PdGZ "Pomocne Łapki". Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, podróżować oraz tańczyć

 

Izabella jest Animatorem w Krainie Zabaw Dziecięcych Anikino.
W pracy z dziećmi odnajduje radość. Pod jej opieką nikt się nie nudzi. 

Zwariowana studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ma zawsze głowę pełną szalonych pomysłów, a jej orężem do walki z każdym dniem jest uśmiech i optymistyczne nastawienie. Pasjonatka wycieczek autostopowych oraz górskich wypraw. Aktywna, lubi udzielać się w przeróżnych przedsięwzięciach. 

Od zawsze lubiłam dzieci, wielokrotnie zajmowałam się młodszym rodzeństwem oraz kuzynostwem. Teraz radość z opieki nad dziećmi czerpię z pracy w Anikino.
Jestem osobą kreatywną, elastyczną i kontaktową.
Interesuje się żeglarstwem, rzeźbiarstwem i astronomią.
 

 Dorota jest Animatorką pełną energii i zaangażowania. Nie można się z nią nudzić. Każda zabawa z nią zamienia się w szalona przygodę.

 


 Klaudia poza czasem spędzonym w Anikino udziela się społecznie i jest drużynową harcerską. Jeśli ktoś trafi na Animacje z jej udziałem już zawsze chce bawić się tylko z nią. 

 Paulina jest naszą specjalistką od zagadek. Jeśli Twoje dziecko marzy o urodzinach z Escape Game to Paulina jest najlepszym towarzyszem tej zabawy.

 

  Paulina jest Animatorką Anikino. Zabawa w jej towarzystwie to zawsze świetna przygoda. 

Agnieszka już od kilku lat współpracuje z Anikino. Jest cierpliwym Animatorem i wyrozumiałym wychowawcą kolonijnym. 

 

Monika jest jedną z najradośniejszych Animatorek Anikino. W jej towarzystwie po prostu nie da się być smutnym. 

 Julia jest Animatorką Anikino, a także wychowawcą kolonijnym. 

 
 

 Kasia jest Animatorką Anikino, współpracuje z nami od czasu gdy była uczestnikiem naszego Kursu Wychowawców Kolonijnych. 

 Urszula oprócz zabaw z dziećmi uwielbia zwierzęta, a szczególną radość sprawia jej jazda konna.

  

 

 

 Kacper to jeden z najbardziej kochających sport Animatorów Anikino. Z nim dzieci pokonają Anikino wszerz i wzdłuż przeskakując przez różnego rodzaju przeszkody. Poza zabawą w Anikino Kacper studiuje i jest instruktorem harcerskim. 

 

Nasza Szefowa 

 

 


   
   
     
 

  
jesteśmy wyobraźnią dzieci