fbpx

Konstytucja 3 Maja- Stroje z naszej wypożyczalni pomogą przybliżyć to wydarzenie oraz pobudzą wyobraźnię. Poprzez przedstawienia dzieci i młodzież kształtują postawy patriotyczne oraz zaczynają rozumieć znaczenie daty 3 maja 1791 r. w naszej historii.

Juwenalia- coroczne święto studentów, podczas którego przebierają się w różne dość nietypowe stroje. Wszystkich studentów zapraszamy np. po strój piwa, stroje księżniczek, cyganów, Ani z Zielonego wzgórza, Mozarta, Drakuli, Dzieci kwiatów, Elvisa, Gejszy, Abby, Kowbojów, Kubusia Puchatka, Eskimosów, Indian, lekarza i pielęgniarki, muszkieterów, pilota i stewardessy.

Boże Ciało-  Czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w naszej wypożyczalni kojarzące się głównie ze strojami krakowskimi dla dużych i małych.
Małe dziewczynki sypiące kwiaty na procesji to już tradycja, która pięknie podkreśla wagę tego Święta.

Dzień Strażaka-Wszystkich lubiących i podziwiających ten zawód zapraszamy po stroje, aby chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak !

Dzień dziecka- Wasz dzień, w którym możecie być kimkolwiek chcecie ! Księżniczką, superbohaterem, postacią z ulubionej bajki. Zapraszamy Was do naszej wypożyczalni abyście mogli spełnić swoje marzenia i stać się kimś zupełnie innym.

Oktawa Bożego Ciała – W Krakowie tradycją jest pochód Lajkonika- ludowa zabawa, która odbywa się co roku w pierwszy czwartek po święcie Bożego Ciała. Główny bohater zabawy – lajkonik, (konik zwierzyniecki) czyli brodaty jeździec w oryginalnym stroju poruszający się na sztucznym koniku przytwierdzonym do pasa. Jego strój jest w naszej wypożyczalni dostępny przez cały rok na różne uroczystości oraz  przedstawienia.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego – różnorodne przedstawienia wprowadzające w tematykę wakacji, czegokolwiek nie wymyślą Wasi nauczyciele- w naszej wypożyczalni znajdziemy strój do każdego przedstawienia.

Wypożyczalnia Anikino przez cały rok oferuje wszystkim fanom balów przebierańców, przedstawień, teatrzyków, jasełek czy zwykłych przebieranek olbrzymi wybór strojów i kostiumów. Zachęcamy do wybierania naszych najpiękniejszych kreacji oraz korzystania z kalendarium, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy wypożyczeń.

 

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci- piękne bajki opowiadające niesamowite historie a także wiersze pozwalają nam wrócić do wspaniałych lat dzieciństwa. Magiczny świat , w który możemy się przenieść przybliżą nam stroje naszych ulubionych bohaterów. Chcecie zobaczyć wasze dzieci przebrane za Brzydkie kaczątko czy też Królową śniegu ? A Wy rodzice czy czasem nie marzycie o tym, aby wcielić się w którąś z bajkowych postaci? Dzięki naszej wypożyczalni jest to możliwe!

Międzynarodowy Dzień Tańca- małych tancerzy ze wszystkich stron świata zapraszamy do naszej wypożyczalni. Małe baletniczki, tancerzy ludowych, tancerki tańca brzucha a także tancerzy z dalekiej Hiszpanii zapraszamy po stroje !

Dzień Marchewki – Wszystkich lubiących marchewki zapraszamy po stroje aby uczcić to warzywne święto J


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci