fbpx

Konstytucja 3 Maja- Stroje z naszej wypożyczalni pomogą przybliżyć to wydarzenie oraz pobudzą wyobraźnię. Poprzez przedstawienia dzieci i młodzież kształtują postawy patriotyczne oraz zaczynają rozumieć znaczenie daty 3 maja 1791 r. w naszej historii.

Juwenalia- coroczne święto studentów, podczas którego przebierają się w różne dość nietypowe stroje. Wszystkich studentów zapraszamy np. po strój piwa, stroje księżniczek, cyganów, Ani z Zielonego wzgórza, Mozarta, Drakuli, Dzieci kwiatów, Elvisa, Gejszy, Abby, Kowbojów, Kubusia Puchatka, Eskimosów, Indian, lekarza i pielęgniarki, muszkieterów, pilota i stewardessy.

Boże Ciało-  Czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w naszej wypożyczalni kojarzące się głównie ze strojami krakowskimi dla dużych i małych.
Małe dziewczynki sypiące kwiaty na procesji to już tradycja, która pięknie podkreśla wagę tego Święta.

Dzień Strażaka-Wszystkich lubiących i podziwiających ten zawód zapraszamy po stroje, aby chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak !

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci- piękne bajki opowiadające niesamowite historie a także wiersze pozwalają nam wrócić do wspaniałych lat dzieciństwa. Magiczny świat , w który możemy się przenieść przybliżą nam stroje naszych ulubionych bohaterów. Chcecie zobaczyć wasze dzieci przebrane za Brzydkie kaczątko czy też Królową śniegu ? A Wy rodzice czy czasem nie marzycie o tym, aby wcielić się w którąś z bajkowych postaci? Dzięki naszej wypożyczalni jest to możliwe!

Międzynarodowy Dzień Tańca- małych tancerzy ze wszystkich stron świata zapraszamy do naszej wypożyczalni. Małe baletniczki, tancerzy ludowych, tancerki tańca brzucha a także tancerzy z dalekiej Hiszpanii zapraszamy po stroje !

Dzień Marchewki – Wszystkich lubiących marchewki zapraszamy po stroje aby uczcić to warzywne święto J

Karnawał- okres balów, maskarad i zabaw. U nas znajdziecie wszystko na tę okazję. Dla dużych i małych mamy ogromny wybór strojów. Ostatnio popularna Kraina lodu, Lego Ninjago a także starsze bajki jak Kubuś Puchatek, Kopciuszek, 101 Dalmatyńczyków i wiele sukni balowych znajdziecie tylko u nas!

Wypożyczalnia Anikino przez cały rok oferuje wszystkim fanom balów przebierańców, przedstawień, teatrzyków, jasełek czy zwykłych przebieranek olbrzymi wybór strojów i kostiumów. Zachęcamy do wybierania naszych najpiękniejszych kreacji oraz korzystania z kalendarium, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy wypożyczeń.

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci