Można rzec - jeszcze ciepłe! Wypiekanki na stałe zagościły w naszej ofercie. Czym są te kolorowe dzieła sztuki?

Uszczęśliwianie dzieci jest naszą misją. Zależy nam, aby ich wizyta w Anikino była radosna i niezapomniana.
Dla wszystkich Solenizantów i ich Gości przygotowaliśmy niezwykłą atrakcję - SZTUCZNY ŚNIEG! Niczym Elsa z Krainy Lodu dzieci będą samodzielnie tworzyć śnieżny puch. 
Zabawa kreatywna połączona z sensoplastyką.
Po zakończonej zabawie dzieci będą mogły zabrać do domów śnieg w specjalnych torebkach.

Urodziny z zabawą z Bum Bum Rurkami - półgodzinna zabawa muzyczna bum bum rurkami w czasie przyjęcia. Wybierz zabawę muzyczną i zapewnij dzieciom wspaniałą zabawę połączoną z nauką poczucia rytmu. 

 

CENA: koszt wybranego pakietu urodzinowego + 120 zł. Atrakcja możliwa przy wybraniu opcji prowadzenia przyjęcia przez Animatora.

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy urodziny wykonywaniem własnych slime - półgodzinne warsztaty wykonywania wspólnie żeli slime. Dzieci wraz z animatorem przygotowują specjalną masę, ozdabiają ją brokatem i pakują do małych pudełeczek. 

CENA: koszt wybranego pakietu urodzinowego + 150 zł.  Atrakcja możliwa przy wybraniu opcji prowadzenia przyjęcia przez Animatora.

ZABAWA Z ANIMATORKĄ LUB ANIMATOREM - Jak zapewnić dziecku wspaniałą i bezpieczną zabawę? Najlepszą opcją jest wybranie przyjęcia z Animatorem, który zapewni dzieciom atrakcyjną zabawę. Podczas zabawy Animator przebierze uczestników przyjęcia w kolorowe stroje, pomaluje buzie oraz zorganizuje zabawy i konkurs z nagrodami. 

Nasi Animatorzy mogą również prowadzić zabawy dla dzieci w języku angielskim (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Gorąco zapraszamy do poznania najnowszej atrakcji urodzinowej w Anikino - Nerfowych Urodzin!

Podczas przyjęcia każdy będzie mógł miedzy innymi spróbować swoich sił turnieju Nerf, wziąć udział w specjalnym berku i wypróbować swoje umiejętności na specjalnej strzelnicy Nerf. Miejscem zmagań będzie konstrukcja zabawowa, dająca możliwość wykorzystania rozlicznych kryjówek i przejść, tak aby zaskoczyć współzawodników i wygrać.

Nasi Animatorzy potrafią wyczarować niesamowite zwierzątka z balonów: pieski, papugi, żyrafy, króliczki...a także miecze z balonów, czapki i wiele, wiele innych...

 

 

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne na pokazy chemiczne. Pokaż swoim podopiecznym niesamowity świat chemicznych eksperymentów i zachęć dzieci do poznawania nauk ścisłych. 

 

Nasi animatorzy fachowo i profesjonalnie pomalują twarze dzieciom podczas imprez w Anikino jak i plenerowych.

20-minutowy pokaz w sezonie letnim na zewnątrz, na podwórku Anikino. Pokaz robienia baniek małych i dużych oraz nauka robienia mega baniek dla dzieci, wykonywany przez Klowna Mańka.

Istnieje również możliwość wybrania nowości w naszej ofercie: Zamykania w Bańce mydlanej!

 

 

W naszej ofercie urodzinowej mamy teraz nowość PINATA DLA DZIECI !
Duża, kolorowa kula z słodkościami w środku... ale żeby je zdobyć trzeba sporo sprytu i szczęścia... zwłaszcza jeśli się ma zamknięte oczy!

Rozbicie pinaty nie zawsze bywa proste... ale gdy się to uda radości jest co nie miara!

Oferta jest dodatkowa opcją przy organizacji przyjęć urodzinowych w Anikino z Animatorem.
Koszt: 100-150 zł. Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zapraszamy wszystkie grupy szkolne i przedszkolne na pokazy sztuczek magicznych. Magik wprowadzi Państwa dzieci w "Zaczarowany świat iluzji"...
Podczas programu iluzjonista czytając magiczną księgę wyjaśnia dzieciom co należy zrobić, by móc zostać czarodziejem, zaś przedstawiciele publiczności na scenie będą mogli czarować wraz z iluzjonistą.


  
jesteśmy wyobraźnią dzieci