fbpx

Zapraszamy dzieci z rodzicami oraz całe grupy szklone i przedszkolne do wspólnej zabawy w CAŁOROCZNEJ SALI ZABAW DLA DZIECI. Na dzieci czekają tu wyjątkowe atrakcje m. in.:  baseny z piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, podesty, ścianki wspinaczkowe, domki, samochodziki.

Rodziców zachęcamy do organizacji urozmaiconych urodzin dzieci na terenie Anikino. W specjalnie dostosowanych salkach urodzinowych Twoje dziecko przeżyje niezwykłe chwilę, aktywnie spędzi czas oraz uczci swój najważniejszy dzień w roku. Do wyboru jest aż pięć salek urodzinowych, każda wyróżniająca się oryginalną atmosferą wprowadzającą gości w fantastyczny bajkowy świat.  Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, uwielbia dinozaury, marzy o podróżach kosmicznych, fascynuje je tajemniczy świat dzikich zwierząt, a może marzy o balu godnym księżniczki? W Anikino możemy spełnić te marzenia! Decydując się na opcję z animatorem zapewniasz swojemu dziecku wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę.

Polecamy także urodziny całonocne – impreza rozpoczyna się o godzinie 19.30 a kończy następnego dnia o 9.30.

Nie dawno do naszej oferty urodzinowej dołączyła nowa opcja organizacji przyjęcia dziecięcego. Urodziny Wieczorne! Chcesz mieć Anikino tylko dla swoich gości? Zapraszamy na przyjęcia dziecięco-młodzieżowe w godzinach od 20 do 23!

Z radością poprowadzimy przyjęcia w Twoim domu, ogrodzie lub innym miejscu. Zajmiemy się dziećmi i zorganizujemy świetną zabawę.

Dla grupy szkolnych i przedszkolnych przygotowaliśmy IMPREZY TEMATYCZNE. Z pośród wszystkich scenariuszy wybierzcie ten, który interesuje Was najbardziej i przygotujcie się na wspaniałą przygodę. Zapraszamy na spotkania z Lajkonikiem podczas imprezy Krakowskiej, odwiedziny na biegunie północnym w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, grupę starszaków z przedszkoli zapraszamy na uroczyste Absolutorium Przedszkolaka, a pierwszoklasistów na integracyjne zabawy podczas imprezy „poznajmy się”. Ostatnio wiele grup zorganizowanych korzysta z naszych nowości! Imprezy Cyrkowe z pokazem Magicznym lub Naukowe z pokazem chemicznym są chętnie wybieraną opcją zabawy szkolnej lub przedszkolnej. Spragnionych zabawy zapraszamy również na pozostałe nasze imprezy: piracką, indiańską, królewską, kosmiczną i wiele innych.

Starsze dzieci zapraszamy na WAKACJE Z ANIKINO:  PÓŁKOLONIE – letnie i zimowe, od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 17.00, z wyżywieniem, opieką Animatorów, ubezpieczeniem, licznymi konkursami i ciekawymi wycieczkami. Na wakacje w mieście zapraszamy także maluchy od 3 roku życia. Półkolonie Malucha!

Anikino zachęca również do udziału w DNIU WOLNEJ SZKOŁY – cały dzień gier i zabaw z Animatorami w Anikino w dni wolne od lekcji, np. pomiędzy świętami oraz BAŚNIOWYCH NOCACH – niezwykłe, pełnych magii i zabawy nocnych zajęciach przeprowadzanych  na terenie ANIKINO.

Dla amatorów kosmicznych podróży zorganizujemy POKAZY W PLANETARIUM – przygotowaną specjalnie dla dzieci niezwykle pasjonującą prezentacja Układu Słonecznego i konstelacji gwiezdnych za pomocą  przestrzennych cylindrów oraz slajdów wewnątrz przenośnej kopuły Planetarium.

Bal karnawałowy, przedstawienie, akademia – na te i wiele innych okazji mamy kostiumy w naszej największej w Krakowie, całorocznej Wypożyczalni Strojów Karnawałowych.

Organizujemy również Imprezy Firmowe dla dzieci pracowników Państwa Firmy.

Uzyskaliśmy Subwencję Finansową, której podmiotem finansującym był PFR. Dzięki czemu nadal możemy rozweselać dzieci i zapewniać im niezapomniane atrakcje. Zapraszamy!

Poznaj opinie o Anikino:

Świat według moich dzieci

Dziecięce klimaty

Jakość obsługi

in your pocket

Yelp


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci