fbpx

Czy może być lepsze połączenie niż dziecięca wyobraźnia i możliwości technologiczne jakie daje druk 3D? ;) 

 Przedstawiamy Państwu nowość w naszej ofercie - przyjęcie urodzinowe z warsztatami rysowania 3D. 

Za pomocą długopisu powstają kreatywne i oryginalnych projekty. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby powstało dzieło godne prawdziwego artysty.

Najbardziej urozmaicone urodziny w Krakowie? Tylko w Anikino! 
W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcji. Zorganizujemy przyjęcie,
które idealnie trafi w potrzeby Twojego dziecka :)
Zadzwoń do nas i zarezerwuj dogodny termin już dziś :)
W naszej ofercie urodzinowej mamy teraz niezwykłe PINATA DLA DZIECI ! Duża, kolorowa kula z słodkościami w środku... ale żeby je zdobyć trzeba sporo sprytu i szczęścia...
zwłaszcza jeśli się ma zamknięte oczy! Rozbicie pinaty nie zawsze bywa proste... ale gdy się to uda radości jest co nie miara! Oferta jest dodatkowa opcją przy organizacji przyjęć urodzinowych w Anikino z Animatorem. 
Koszt piniaty z wypełnieniem: 170 zł. Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację.

 Więcej...

 

 

 Tutaj dobra kawa spotyka się z przyjemną atmosferą i smacznymi przekąskami. Chcieliśmy stworzyć miejsce idealne dla rodzin z dziećmi ale i  miłośników kawy.
 Podczas gdy najmłodsi odkrywają tajemnice Sali zabaw, rodzice mogą zanurzyć się w chwili spokoju. Nasze menu kusi nie tylko wyborną kawą, ale także pysznymi goframi i croissantami oraz różnorodnością deserów, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Zapraszamy do naszej przytulnej kawiarni Anikino na ul. Niedużej 4 w Krakowie. Chociaż serdecznie witamy w naszych progach całe rodziny, jesteśmy otwarci dla każdego, kto pragnie delektować się naszymi specjałami. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem w pogodni za energicznymi pociechami, czy po prostu poszukujesz chwili relaksu w przyjemnym otoczeniu przy filiżance kawy – czekamy na Ciebie.  
Czy marzysz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje letnie w pełni kreatywny i fascynujący sposób? Czy zastanawiałeś się jak uczynić ten czas naprawdę wyjątkowym? Mamy odpowiedź: zapisz je na półkolonie w Jedne wakacje, cztery strony świata w Anikino! 
📅 Data: 24 czerwiec -30 sierpień 2024r
Przez całe letnie wakacje 10 wyjątkowych turnusów pełne wycieczek i przeżyć.
🗺 Miejsce: Nasza letnia baza znajduje się na ul. Niedużej 4 w Krakowie. W tym przytulnym miejscu dziecięce przygody stają się rzeczywistością. 
🎉 Zapnijcie pasy, ruszamy w letnią podróż pełną przygód i niezliczonych chwil zabawy! Zapisz swoje dziecko już dziś. Karta i regulamin.

Jesteśmy otwarci codziennie do poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00 (1 i 3 maja również). W soboty i niedziele od 9:00 do 20:00. Wpadajcie do nas niezależnie od pogody. Miłej zabawy w Anikino.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci