fbpx

Zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do odwiedzania naszej Krainy codziennie już od 8 rano!. Termin i godzina spotkania ustalana jest indywidualnie. Grupy muszą liczyć minimum 15 osób. Cena wejść grupowych: 19 zł pierwsza godzina zabawy, 8 zł każda następna, dodatkowe pół godziny 5 zł od każdego dziecka. Prosimy o wcześniejszą rezerwację. W weekendy cena do uzgodnienia. tel. 601 959 351.

Dla dzieci fantastyczna zabawa, dla wychowawców drobny poczęstunek oraz pamiątka z Anikino.
Możemy zadbać o poczęstunek, kiełbaskę z grilla, pamiątkowe zdjęcia, malowanie dziecięcych twarzyczek itp.

Dla grupy szkolnych i przedszkolnych przygotowaliśmy IMPREZY TEMATYCZNE. Z pośród wszystkich scenariuszy wybierzcie ten, który interesuje Was najbardziej i przygotujcie się na wspaniałą przygodę. Zapraszamy na spotkania z Lajkonikiem podczas imprezy Krakowskiej, odwiedziny na biegunie północnym w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, grupę starszaków z przedszkoli zapraszamy na uroczyste Absolutorium Przedszkolaka, a pierwszoklasistów na integracyjne zabawy podczas imprezy „poznajmy się”. Spragnionych zabawy zapraszamy również na pozostałe nasze imprezy: piracką, indiańską, królewską, kosmiczną z pokazem w planetarium i wiele innych. 

Organizujemy imprezy okolicznościowe - Zabawy Halloween, Andrzejki, Mikołajki, Bale Karnawałowe, Dzień Wiosny- poszukiwanie oznak Wiosny, Zabawy z Zajączkiem Wielkanocnym, Majówki, Dzień Dziecka, Pożegnanie szkoły itp.


Anikino może też zorganizować Bal lub inną imprezę w Waszej szkole lub przedszkolu. Aby zrobić rezerwację, trzeba przesłać do nas: planowany termin balu, ilość i wiek dzieci, biorących w nim udział, czas trwania i miejsce imprezy, gdzie mamy ją zorganizować. Po otrzymaniu tych informacji, prześlemy dla Państwa ofertę z wyceną takiej imprezy.

Oferujemy pomoc w organizacji festynów i dni otwartych.

Zachęcamy również do poznania naszej oferty zielonych szkół. 

 

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci