Anikino to najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Krakowie. Jako jedyna sala zabaw posiadamy zewnętrzny plac zabaw i przez okna wpada do nas światło dzienne. Rodziców zachęcamy do organizacji urozmaiconych urodzin dzieci na terenie Anikino. W specjalnie dostosowanych salkach urodzinowych Twoje dziecko przeżyje niezwykłe chwilę, aktywnie spędzi czas oraz uczci swój najważniejszy dzień w roku. Do wyboru jest aż pięć salek urodzinowych, każda wyróżniająca się oryginalną atmosferą wprowadzającą gości w fantastyczny bajkowy świat.  Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, uwielbia dinozaury, marzy o podróżach kosmicznych, fascynuje je tajemniczy świat dzikich zwierząt, a może marzy o balu godnym księżniczki?

W Anikino możemy spełnić te marzenia! Decydując się na opcję z animatorem zapewniasz swojemu dziecku wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę. 

W Anikino możesz zamówić różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak: tort, poczęstunek, piniata, pokaz magiczne, pokazy chemiczne, warsztaty Slime, Bum bum rurki,  mega bańki i pokazy planetarium

Zobacz jak wyglądają nasze salki

UWAGA!  Zadatek należy wpłacić do 3 dni po wykonaniu rezerwacji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem urodzin.

Zapraszamy do organizacji przyjęć urodzinowych w wybranych salkach z uwzględnieniem minimalnej liczby dzieci w każdej z salek:

SALKA

OBOWIĄZUJĄCA OPŁATA ZA MINIMALNĄ LICZBĘ DZIECI

 
 

poniedziałek-czwartek

piątek-niedziela

KRÓLEWSKA

min. 8 

min.10

DŻUNGLA

min. 7 

min. 8

KOSMICZNA

min. 10 

min. 12

SMOKI I DINOZAURY

min. 8 

min. 10

KRAINA LODU 

min. 10 

min. 12


 

Proponujemy aż 3- godzinne przyjęcia! W zależności od Państwa potrzeb, wynajmiemy salę, przygotujemy poczęstunek, zorganizujemy zabawę z Animatorem, pokaz w planetarium lub występ magika.

Cennik urodzin

Sugerowane godziny przyjęć w weekendy

Przyjęcia 3 godzinne

10.00-13.00,

13.00-16.00,

 17.00-20.00

Przyjęcia 2 godzinne

11.00-13.00,

14.00-16.00,

 17.00-19.00

W tygodniu godziny przyjęć są dowolne.

  

PRZYJĘCIE KLASYCZNE

 PRZYJĘCIE KOLOROWE

 

 

Dodatkowo można zamówić u nas zabawę z Animatorem
 
ZABAWA Z ANIMATORKĄ LUB ANIMATOREM - przebranie jubilata oraz zaproszonych gości, malowanie twarzy, organizacja zabaw i konkursów z nagrodami. 

Nasi Animatorzy mogą również prowadzić zabawy dla dzieci w języku angielskim (po wcześniejszym uzgodnieniu).

W związku z podwyższeniem standardu zabawy dzieci, bardzo prosimy o niewychodzenie na teren Anikino w butach na obcasach, a zwłaszcza w damskich szpilkach na dużą salę zabaw.

Zachęcamy do skorzystania z nowości w naszej ofercie, urodzin fabularnych

 

 

 


  
jesteśmy wyobraźnią dzieci