fbpx

Anikino to najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Krakowie. Jako jedyna sala zabaw posiadamy zewnętrzny plac zabaw i przez okna wpada do nas światło dzienne. Rodziców zachęcamy do organizacji urozmaiconych urodzin dzieci na terenie Anikino. W specjalnie dostosowanych salkach urodzinowych Twoje dziecko przeżyje niezwykłe chwilę, aktywnie spędzi czas oraz uczci swój najważniejszy dzień w roku. Do wyboru jest aż pięć salek urodzinowych, każda wyróżniająca się oryginalną atmosferą wprowadzającą gości w fantastyczny bajkowy świat.  Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, uwielbia dinozaury, marzy o podróżach kosmicznych, fascynuje je tajemniczy świat dzikich zwierząt, a może marzy o balu godnym księżniczki?

W Anikino możemy spełnić te marzenia! Decydując się na opcję z animatorem zapewniasz swojemu dziecku wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę przez cały czas trwania przyjęcia. W trakcie zabawy Animator przebiera jubilata oraz zaproszonych gości, maluje twarze, organizuje zabawy i konkursy z nagrodami. 

Nasi Animatorzy mogą również prowadzić zabawy dla dzieci w języku angielskim (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Na naszej sali zabaw możesz zamówić różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak: tort, poczęstunek, piniata, pokaz magiczny, brokatowe tatuażepokazy chemiczne, turniej nerfwarsztaty stickyglut, wypiekankimega bańki, sztuczny śnieg i kreacje długopisami 3D

Zobacz jak wyglądają nasze salki

UWAGA! Zadatek wynoszący 200 zł należy wpłacić do 3 dni po dokonaniu rezerwacji. Można to zrobić bezpośrednio w Anikino lub na konto Anikino Sp. z o.o. Bank BNP Paribas 72 1750 0012 0000 0000 3571 8184

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem urodzin.

Prosimy o wypełnienie wstępnego formularza z zapytaniem o wolny termin

Zapraszamy do organizacji przyjęć urodzinowych w wybranych salkach z uwzględnieniem minimalnej liczby dzieci w każdej z salek:

SALKA

OBOWIĄZUJĄCA OPŁATA ZA MINIMALNĄ LICZBĘ DZIECI

 
 

poniedziałek-czwartek

piątek-niedziela i święta

KRÓLEWSKA

min. 7 

min. 9 

DŻUNGLA

min. 6

min. 7 

KOSMICZNA

min. 9

min. 10  

SMOKI I DINOZAURY

min. 7

min. 9   

KRAINA LODU 

min. 9

min. 10  

 

Proponujemy organizacje aż trzygodzinnych przyjęć! 

Cennik urodzin

Godziny przyjęć są dowolne.

 Bardzo prosimy aby na terenie sali zabaw nie korzystać z wyrzutni konfetti oraz nie dodawać konfetti do piniat. 

PRZYJĘCIE KLASYCZNE

 PRZYJĘCIE KOLOROWE

 

Istnieje możliwość zamówienia pakietów nakryć dla opiekunów.

Anikino jest miejscem stworzonym dla dzieci. ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nie ma możliwości serwowania Gościom gorących posiłków z poza menu kawiarni.

 

 

W związku z podwyższeniem standardu zabawy dzieci, bardzo prosimy o niewychodzenie na teren Anikino w butach na obcasach, a zwłaszcza w damskich szpilkach na dużą salę zabaw.

 

#urodziny #przyjęcie #przyjęcieurodzinowe #zabawa #piniata #pinata #tort #poczęstunek #warsztatystickyglut #nerf #turniejnerf #wypiekanki #balony #gwizdek #świeczki #świeczkinatort

 

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci