fbpx

Anikino to najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Krakowie. Jako jedyna sala zabaw posiadamy zewnętrzny plac zabaw i przez okna wpada do nas światło dzienne. Rodziców zachęcamy do organizacji urozmaiconych urodzin dzieci na terenie Anikino. W specjalnie dostosowanych salkach urodzinowych Twoje dziecko przeżyje niezwykłe chwilę, aktywnie spędzi czas oraz uczci swój najważniejszy dzień w roku. Do wyboru jest aż pięć salek urodzinowych, każda wyróżniająca się oryginalną atmosferą wprowadzającą gości w fantastyczny bajkowy świat.  Twoje dziecko jest fanem Krainy Lodu, uwielbia dinozaury, marzy o podróżach kosmicznych, fascynuje je tajemniczy świat dzikich zwierząt, a może marzy o balu godnym księżniczki?

W Anikino możemy spełnić te marzenia! Decydując się na opcję z animatorem zapewniasz swojemu dziecku wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę przez cały czas trwania przyjęcia. 

W Anikino możesz zamówić różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak: tort, poczęstunek, piniata, pokaz magiczny, brokatowe tatuażepokazy chemiczne, warsztaty slime, wypiekankimega bańki, sztuczny śnieg i pokazy planetarium

Zobacz jak wyglądają nasze salki

UWAGA! Zadatek wynoszący 180 zł należy wpłacić do 3 dni po dokonaniu rezerwacji. Można to zrobić bezpośrednio w Anikino lub na konto Anikino Sp. z o.o. Bank BNP Paribas 72 1750 0012 0000 0000 3571 8184

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem urodzin.

Prosimy o wypełnienie wstępnego formularza z zapytaniem o wolny termin

Zapraszamy do organizacji przyjęć urodzinowych w wybranych salkach z uwzględnieniem minimalnej liczby dzieci w każdej z salek:

SALKA

OBOWIĄZUJĄCA OPŁATA ZA MINIMALNĄ LICZBĘ DZIECI

 
 

poniedziałek-czwartek

piątek-niedziela i święta

KRÓLEWSKA

min. 7 

min. 9 

DŻUNGLA

min. 6

min. 7 

KOSMICZNA

min. 9

min. 10  

SMOKI I DINOZAURY

min. 7

min. 9   

KRAINA LODU 

min. 9

min. 10  

 

Proponujemy aż 3- godzinne przyjęcia! 

Cennik urodzin

Godziny przyjęć są dowolne.

 Bardzo prosimy aby na terenie sali zabaw nie korzystać z wyrzutni konfetti oraz nie dodawać konfetti do piniat. 

PRZYJĘCIE KLASYCZNE

 PRZYJĘCIE KOLOROWE

 

 

ZABAWA Z ANIMATORKĄ LUB ANIMATOREM - przebranie jubilata oraz zaproszonych gości, malowanie twarzy, organizacja zabaw i konkursów z nagrodami. 

Nasi Animatorzy mogą również prowadzić zabawy dla dzieci w języku angielskim (po wcześniejszym uzgodnieniu).

W związku z podwyższeniem standardu zabawy dzieci, bardzo prosimy o niewychodzenie na teren Anikino w butach na obcasach, a zwłaszcza w damskich szpilkach na dużą salę zabaw.

 

#urodziny #przyjęcie #przyjęcieurodzinowe #zabawa #piniata #pinata #tort #poczęstunek #slime #warsztatyslime #nerf #turniejnerf #wypiekanki #balony #gwizdek #świeczki #świeczkinatort

 

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci