fbpx

Zapraszamy do zorganizowania mikołajkowej niespodzianki dla dzieci Państwa pracowników. Prawdziwy św. Mikołaj wraz z Śnieżynką i Aniołkami może odwiedzić Państwa Firmę rozdając paczki z prezentami (przygotowane przez Państwa lub przez Anikino).

W Anikino od wielu lat organizujemy firmowe przyjęcia Świąteczno - Mikołajkowe.

Dla pracowników Państwa Firmy proponujemy spotkanie integracyjne w miłym gronie, w ciekawym miejscu i poczęstunek w formie szwedzkiego stołu. Do naszej sali zabaw każdy może przyjść razem z dziećmi, a my stworzymy miłą i przyjazną atmosferę świąteczną oraz zapewnimy maluchom mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Zaproponujemy im malowanie twarzy, przebieranie w różne stroje, organizację gier i zabaw świątecznych prowadzonych przez Animatorów Anikino oraz słodkie przekąski...

Kulminacyjnym punktem imprezy będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który osobiście wręczy wszystkim grzecznym dzieciom podarunki.

Nasze Animatorki w przebraniach Aniołków zapewnią najmłodszym wiele atrakcji,  zaproszą Świętego Mikołaja, aby rozdał prezenty, przyniesione przez Państwa lub zamówione w naszej firmie. Wspólna nauka świątecznej piosenki, poszukiwanie zaginionego pastorału, wykonanie zadań od Świętego Mikołaja oraz liczne inne zabawy czekają na naszych małych gości.

Wszyscy pracownicy Państwa Firmy wraz z dziećmi będą mogli miło i beztrosko spędzić ten niezwykły, magiczny mikołajkowy czas…

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci