W Anikino znajdziesz mnóstwo atrakcji! Wielopoziomowe labirynty, trapy, sznurowe drabinki, liny, zjeżdżalnie, materace, batuty, suche baseny z piłeczkami, pochylnie do wspinaczki, zjazd strażacki i nie tylko...

W tym dziale możecie Państwo zobaczyć zdjęcia z przyjęć urodzinowych w Anikino - zdjęcia zestawów urodzinowych - klasycznego i kolorowego, przyjęcia prowadzone przez animatorkę, a także zdjęcia, które otrzymacie na pamiątkę.

Znaleźliśmy świetny sposób na niedzielne nudne popołudnia. Zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami na warsztaty. Co miesiąc proponujemy ciekawą tematykę naszych spotkań. Zobacz fotorelację z dotychczasowych spotkań.

Można zamówić u nas torty 2D lub 3D. Każdy tort może być o smaku: czekoladowym, brzoskwiniowym, truskawkowym, czarny las, owocowy ogród lub marakuja o wadze: 1,2 kg, 1,8 kg, 2,5 kg.... Torty przestrzenne 3D zamawiamy tylko o wadze powyżej 1,8 kg.

Dzieci też mogą imprezować i to nawet całą noc. Specjalnie dla najmłodszych powstały BAŚNIOWE NOCE oraz BAŚNIOWE WIECZORKI - imprezy tematyczne wraz z kolacją, noclegiem a nawet śniadankiem. Każda noc to spotkanie z innym gościem. Już teraz możesz zobaczyć jak bawimy się nocną porą.


  
jesteśmy wyobraźnią dzieci