fbpx

A gdyby tak na jeden dzień zostać tygryskiem? Lwem, Słoniem a może Afrykanką? U nas wszystko jest możliwe... zapraszamy wszystkie dzieci na niezapomnianą przygodę w dzikiej dżungli. Proponujemy makijaże i stroje tygryskowe, mrożące krew w żyłach konkursy i zawody, przeprowadzane pod czujnym okiem naszych Animatorów.

Każda dziewczynka marzy o tym, aby zostać królewną lub ksieżniczką a chłopiec - muszkieterem lub królem. U nas marzenia się spełniają. Sam zobacz... dziewczynki będą mogły założyć suknie i zostać prawdziwymi królewnami i księżniczkami, a chłopcy muszkieterami i królewiczami. Poznamy zwyczaje dworskie, samodzielnie zrobimy słodką biżuterię i poprzez udział w licznych konkurencjach, wybierzemy Króla i Królową. 

Imprezy pirackie organizujemy zarówno w plenerze jak i w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu. Zapraszamy również na piracką zabawę w Anikino. 

Przebieranie dzieci w elementy strojów pirackich, malowanie twarzy, nadawanie imion dla małych piratów, organizowanie konkursów o tematyce pirackiej, robienie opasek na oczy, poszukiwanie ukrytego skarbu. 

Wszystkie dzieciaki będą przebierane w elementy strojów indiańskich, nasi Animatorzy pomalują ich twarze w barwy wojenne, nadadzą dzieciom indiańskie imiona i zorganizują gry i zabawy o tematyce związanej z zwyczajami indiańskimi. Ponadto w planie: robienie ozdób indiańskich, zdobywanie piór i konkurs o tytuł Najdzielniejszego Wodza. 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci