Wypożyczalnia, ul. Nieduża 4 w Anikino jest czynna 
codziennie od 10:00 do 19:30 a w soboty i niedziele od 9:00 do 19:30.
telefon: 601 959 351


 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o strojach w Anikino, napisz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Stroje można rezerwować (dodatkowa opłata 5 zł)  tylko osobiście po wcześniejszej wizycie u nas, wybraniu i przymierzeniu konkretnego stroju i uiszczeniu opłaty za jego wypożyczenie. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. 

Największa wypożyczalnia strojów w Krakowie zaprasza. Mamy dla Państwa przygotowane stroje karnawałowe - największy wybór w Krakowie. Dzięki naszej wypożyczalnie możesz ubrać się na każdy bal. Specjalnie na tę jesień przygotowaliśmy stroje leśnych zwierzątek, pani Jesieni, a także halloweenowe przebrania czarownic, duchów, potworów, a na bale wszystkich świętych proponujemy szeroki wybór strojów zakonnic, księży, mnichów, papieża i znanych polskich świętych. 

Cena wypożyczenia: od 45 do 55 zł za dobę, w zależności od rodzaju stroju i wybranych dodatków. Za wcześniejszą rezerwację jest pobierana dodatkowa opłata 5 zł.

 

Anioł

Anioł niebieski

Anioł w gwiazdki

Anioł-tunika

Aniołek

Aniołek

Aniołek - strój karnawałowy

Arab

Diablica

Elf Świętego Mikołaja

Hades, demon

Joanna d'Arc

Ksiądz

Lilie

Maryja

Maryja

Maryja

Matka Teresa

Mnich

Palma

Papież

Róża

Ryby

Śnieżynka

Św. Józef

Święty Mikołaj Amerykański

Wąż

Wąż

Zając

Zakonnica


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci