A to zabawa! Podczas półkolonii letnich i zimowych co tydzień zapraszamy na szaloną czwartkową noc! Zapraszamy uczestników półkolonii i wszystkie chętne dzieci na noc pełną atrakcji!

 Od godziny 17:00 w czwartek do 8:00 rano w piątek.

 W programie:

- przebieranie dzieci w niezwykłe stroje 

- malowanie twarzy

- poszukiwanie skarbu w mrokach Anikino

- zabawy tematyczne - co tydzień inna atrakcja

- zabawy muzyczne 

- pyszna kolacja

- zasłużony sen na składanych łóżkach

Koszt 160 zł, w przypadku zgłoszenia do środy poprzedzającej turnus koszt wynosi 130 zł

Jeżeli dziecko jest u nas na półkoloniach to przyprowadzasz je w czwartek rano a odbierasz w piątek do 17-tej!

Prosimy o przyniesienie: koca lub pościeli, piżamy, czystego ubrania na następny dzień, szczoteczki do zębów, ręczniczka i ulubionej maskotki!

 


Dzień Wolnej Szkoły

Spędź DNI WOLNEJ SZKOŁY w ANIKINO! Egzamin ósmoklasisty już w przyszłym tygodniu!
Zapraszamy wszystkie dzieci na szaloną zabawę w Anikino z okazji Dnia Wolnej Szkoły. Kiedy szkoły są zamknięte, MY się z Wami pobawimy :)
Konkursy, zawody, warsztaty, poszukiwanie skarbu, wyjście w ciekawe miejsce - to wszystko i wiele innych atrakcji w dniach kiedy Rodzice muszą iść do pracy, a dzieci NIE idą do szkoły! Zapewniamy drugie śniadanie i lunch.
Najbliższe DWS odbędą się w dniach 24.05, 25.05 oraz 26.05. Zapraszamy od 7:30 do 17:00, koszt 160 zł od dziecka.
Więcej

Turnus I - Lato w mieście

Park Leśny Witkowice – warsztaty w terenie/ścieżka edukacyjna - wycieczka autokarowa
Centrum Edukacji Symbioza – wycieczka 
Polowanie na nagrody – zawody sportowe
Leśne stworzenia – warsztaty plastyczne
Domino z kamieni – zajęcia kreatywne

Szczegółowy harmonogram Turnusu I

Rusza nabór na ANIMATORA

Uwielbiasz dzieci? Umiesz się z nimi dogadać i zapewnić im niezapomnianą rozrywkę?
Chcesz nosić tytuł NAJWESELSZEGO animatora w mieście?
Dołącz do drużyny Anikino!
Gromadzimy ludzi z pasją, z uśmiechem na ustach i w serduszkach! Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Odezwiemy się do wszystkich! A najweselszych zaprosimy na szkolenie i do współpracy! :D
Czekamy na Ciebie!
 Szkolenie planowane jest na 19-20.05.

Wspieramy Ukrainę

Kochani! Chcielibyśmy zaprosić zabawy w promocyjnej cenie dzieci z Ukrainy, które po 24 lutego przyjechały do naszego kraju.
Codziennie (od poniedziałku do piątku) są dostępne bilety w cenie tylko 15 zł za 1,5 h zabawy w Anikino.

Zapraszamy codziennie

Zapraszamy na zabawę do Anikino 7 DNI W TYGODNIU, poniedziałek -piątek od 10:00 do 20:00, sobota-niedziela od 9 do 20, Wypożyczalnia jest czynna od 10 do 19:30. Telefon 601 959 351. W przypadku braku gości sala zabaw może być zamknięta o pół godziny wcześniej.

Pokaz w planetarium dla grup

Niezapomniana kosmiczna przygoda – to najnowsza propozycja naszego planetarium dla najmłodszych miłośników podróży międzygwiezdnych. Podczas pokazu planetarium konstelacje gwiezdne, kosmos i planety będą na wyciągnięcie ręki, a każde dziecko uczestniczące w seansie zapragnie zgłębiać tajniki nocnego nieba.

Read more ...

Spędź URODZINY w Anikino

Najbardziej urozmaicone urodziny w Krakowie? Tylko w Anikino!
W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcji. Zorganizujemy przyjęcie, które idealnie trafi w potrzeby Twojego dziecka :)
Zadzwoń do nas i zarezerwuj dogodny termin już dziś :)
tel: 601 959 351 
Najbardziej urozmaicone urodziny w Krakowie

Półkolonie 2022 Kraków

Jak wakacje to PÓŁKOLONIE W ANIKINO :)
Już wiemy co będziemy robić przez całe wakacje. Sprawdź!
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Będą wycieczki, wyjścia na basen, gry terenowe, warsztaty, zajęcia plastyczne. Gwarantujemy świetną zabawę :)
Dołącz do nas! Zapisz swoje dziecko!

Urodziny skokiem, hop po szkole!

Rozpocznij urodziny swojego dziecka w dniach nauki szkolnej w godzinach od 13.00 do 15.00 i ciesz się 10% zniżką od wybranego pakietu. 

Warsztaty Slime - atrakcja na urodziny

Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy urodziny wykonywaniem własnych slime - półgodzinne warsztaty wykonywania wspólnie żeli slime. Dzieci wraz z animatorem przygotowują specjalną masę, ozdabiają ją brokatem i pakują do małych pudełeczek. 

Więcej...

Escape Game - klienci indywidualni

Zapraszamy grupy dzieci do 10 osób na 60 minutową grę. Koszt zabawy 240 zł (rezerwacja na 2 dni przed terminem gry). Jeśli dzieci będą miały ochotę na dodatkową zabawę na naszej sali zabaw istnieje możliwość dopłaty za godzinę 19 zł od dziecka (poniedziałek-czwartek) 23 zł od dziecka (weekend).  Nasza zabawa polega na nie wprost :-) otwarciu skrzyni i rozwiązaniu wielu zagadek, rozszyfrowaniu zadań i dotarcia do szczęśliwego dotarcia do clue zabawowej przygody. Informujemy, że nasze gry są całkowicie bezpieczne, dzieci w nich uczestniczące nie są zamykane w żadnym pomieszczeniu, a nasza sala zabaw pomyślnie przeszła kontrolę przeciwpożarową. 

Read more ...

Urodziny Escape Game

Twoje dziecko uwielbia rozwiązywać zagadki? Urządź mu urodziny z godzinną grą typu Escape. Uczestnicy urodzin zmierzą się z zagadkami znajdującymi się w tajemniczej skrzyni, na wykonanie zadania będą mieć dokładnie 60 minut. W przyjęciu może wziąć udział grupa od 4 do 10 dzieci (w wieku od 9 do 12 lat).
Informujemy, że nasze gry są całkowicie bezpieczne, dzieci w nich uczestniczące nie są zamykane w żadnym pomieszczeniu, a nasza sala zabaw pomyślnie przeszła kontrolę przeciwpożarową. 

Read more ...

Turniej Nerf podczas urodzin

Gorąco zapraszamy do poznania najnowszej atrakcji urodzinowej w Anikino - Nerfowych Urodzin!

Podczas przyjęcia każdy będzie mógł miedzy innymi spróbować swoich sił turnieju Nerf, wziąć udział w specjalnym berku i wypróbować swoje umiejętności na specjalnej strzelnicy Nerf. Miejscem zmagań będzie konstrukcja zabawowa, dająca możliwość wykorzystania rozlicznych kryjówek i przejść, tak aby zaskoczyć współzawodników i wygrać.

Read more ...

Świętuj Dzień Dziecka ze swoimi pracownikami

Jeżeli szukasz idealnego miejsca by zorganizować zabawę dla dzieci Twoich pracowników - trafiłeś pod właściwy adres. W Anikino od lat przygotowujemy imprezy dla najmłodszych, zapewniając atrakcyjnie spędzony czas i wspaniałą zabawę wszystkim dzieciom.

 Więcej

Dzień dziecka z Anikino

1 czerwca wyjątkowy i radosny dla dzieci z Twojej grupy? Z nami to możliwe, specjalnie dla grup odwiedzających Anikino w dniach 23 maja do 3 czerwca przygotowaliśmy wspaniałe atrakcje:

- rozbijanie piniaty w cenie imprezy tematycznej i zdjęcie grupowe dla każdego dziecka w cenie wejścia grupowego.

Spraw, aby Dzień Dziecka był niezapomnianym świętem! 

Impreza cyrkowa z pokazem magii

Pokaz Magiczny, wygłupy godne klaunów, zajęcia godne cyrkowców? Atrakcje te czekają na grupy gotowe przyjść na naszą najnowszą imprezę tematyczną. Gwarantowana wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci.

 

 

Zorganizowane zabawy dla grup szkolnych i przedszkolnych

Zapraszamy codziennie już od 8 rano! Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji: tel 601 959 351 lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Atrakcje: malowanie twarzy i przebranie w kolorowe stroje, zajęcia ruchowe i muzyczne w wybranej tematyce, poczęstunek, pamiątkowe zdjęcie.

Imprezy tematyczne
Imprezy edukacyjne
Imprezy tematyczne z warsztatami
Sprawdź ceny

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci