fbpx

Anikino już od 15 lat organizuje wypoczynek dzieci.

Jak co roku w wakacje 2018 roku zapraszamy wszystkie dzieci od 3 roku życia do ukończenia 12 lat na wspaniale urozmaicone legendarne półkolonie. W tym roku przez kolejnych dziewięć tygodni będziemy poznawać życie bohaterów polskich legend. W Anikino już od 7 rano, każdego wakacyjnego poniedziałku nasi zaangażowani w pracę Animatorzy będą czekali na dzieci, aby przedstawić im koleją Legendę. Półkolonie będziemy kończyć w piątki o 17!

W tym roku zaproponujemy rodzicom naszych podopiecznych pozostawienie dzieci na szaloną Czwartkową Noc. W trakcie nocy z czwartku na piątek, zaproponujemy zabawy animacyjne, posiłek film na wielkim ekranie oraz… spanie na naszych składanych łóżkach J.

Wakacje w Krakowie nie muszą być nudne!

We wtorki każdego tygodnia naszych półkolonii, dzieci wyjadą na wycieczkę poza Kraków. Poznamy tajemnice skarbnika w kopalni soli w Bochni, pojedziemy do Nielepic, aby przyjrzeć się z bliska życiu Hucułów i ich koni, pojedziemy do Bębła i Sierakowa. Będziemy wspinać się w parku linowym oraz odwiedzimy Zamek w Ojcowie. Zobaczymy też jak żyli nasi legendarni przodkowie w Osadzie Oraczy.

Co tydzień w środy będziemy chodzić na basen, a w czwartki wybierzemy się na wycieczki po Krakowie. Odwiedzimy hutę szkła, fabrykę czekolady i cukierków, ciekawe muzea. Nawet spróbujemy samodzielnie żeglować i jeździć konno!

Zapewniamy opiekę codziennie od poniedziałku do piątku od 7 rano do 17-stej.

Zawsze w Anikino i na wycieczkach zapewniamy dzieciom napoje. W cenie wypoczynku zawarte są też drugie śniadania i obiady!

Wszystkie koszty półkolonii pokrywamy z opłaty wniesionej przez Państwa w momencie zapisania dziecka na Wakacje w Mieście.

W piątki żal nam rozstać się z naszymi półkolonistami… ale wszystkie dzieci wychodzą z uśmiechem na twarzy ponieważ dostają od Anikino grupowe zdjęcie, pamiątki, lody i prezenciki.

Wszystkie rodzaje wypoczynku prowadzone przez Anikino Sp. z o.o. są pod nadzorem Kuratorium. Dla uczestników całych turnusów wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo tutaj.

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci