fbpx

Pragniesz, aby Twoja pociecha pokonała lęki przed ciemnością, przed zostawaniem na noc poza domem?

Chcesz mieć wolny wieczór lub noc?

Potrzebujesz zostawić dziecko na noc pod fachową opieką?

Anikino pomoże spełnić Twoje oczekiwania, tylko skorzystaj z propozycji, jaką Ci oferuje. Kilka razy w roku możesz zapisać swoje dziecko na „Baśniową noc” lub „Baśniowy wieczorek”. Cóż to takiego? Otóż jest to nocna lub wieczorowa przeprawa przez lekturę, bajkę w świetle, której dla dziecka profesjonalny zespół animatorów organizuje zabawy, konkursy, karaoke, gry muzyczne oraz quizy. Malowanie twarzy, atrakcyjny strój z naszej wypożyczalni, zabawy plastyczne i inne atrakcje czekają na Twoje dziecko. Dzieci podczas „Baśniowej nocy” otrzymują także upominki sponsorowane przez Anikino. Opiekunowie całą noc dbają o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie.

W czym „Baśniowa noc” może pomóc Twojemu dziecku?

Wiele pociech po „Baśniowej nocy” pokonuje lęk przed ciemnością, przed zostawaniem na całą noc poza domem. A zapewnia to m.in. czytanie bajki na dobranoc i pewność, że ktoś będzie przy nich obok. Ponadto zabawa całonocna ma w sobie mnóstwo zalet. Dziecko podczas imprezy uczy się integracji w grupie, poznaje nowych przyjaciół, uczy się grać fair play. Mały człowieczek uczy się przegrywać, współpracować w zespole oraz zdobywa wiedzę na temat postaci bajkowych z literatury lub filmu często bardzo ważnej i przydatnej później w szkole. Poza tym zajęcia, które organizują animatorzy mają z góry wyznaczony cel. Z reguły są to zajęcia pobudzające motorykę małą, rozwijające zdolności ruchowe, wokalne. Prowadzone są również zabawy w kierunku rozwoju wrażliwości na estetykę (dobór kolorów, wzorów). Dziecko uczestnicząc w dyskusji, która zawsze ma miejsce podczas imprezy baśniowej, uczy się wypowiadać, na co zwracają uwagę animatorzy poloniści, których Anikino także zatrudnia. W czasie imprezy nocnej organizowane są także zajęcia pobudzające wyobraźnię, uczące samodzielności i rozwijające intelektualnie (krzyżówki, rebusy, zagadki, układanie opowiadań itp.). „Baśniowa noc” to więc nie tylko rozrywka, to też nauka ale poprzez zabawę. Dziecko biorąc udział w ciekawych zabawach przyswaja sobie wiele wartościowych treści.

Aby zorganizować dziecku noc pełną niespodzianek wystarczy zadzwonić do Anikino i zapisać dziecko, wypełnić kartę kwalifikacyjną i dostarczyć ją w dniu odbywania się imprezy. Mało tego, jeśli nagle wypadnie Ci coś, możesz po prostu przyprowadzić dziecko, które z chęcią przyjmiemy i zaopiekujemy się nim. „Baśniowa noc” trwa od 20.00 do 9.30 następnego dnia, kosztuje 100 zł, zaś „Baśniowy wieczorek” od 19.30 do północy jest w cenie 70 zł. Wystarczy przygotować dla najmłodszych śpiwór, piżamę i szczoteczkę do zębów… i ukochaną maskotkę. Resztę atrakcji, wyżywienie oraz picie zapewnia Anikino.

Śledząc naszą witrynę internetową na bieżąco, masz możliwość zaplanować sobie i dziecku wieczór. Anikino zamieszcza na stronie internetowej informacje o „Baśniowych nocach” z wyprzedzeniem.

Serdecznie zapraszamy i polecamy!

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci