fbpx

Jesteś już gotowy na wyprawę? My czekamy z niecierpliwością!

Od kiedy Twoje dziecko zaczyna chodzić jest coraz bardziej odważne i ciekawe świata. Wraz z pierwszym uśmiechem i słowem chcesz by rozwijało się prawidłowo i czerpało radość z życia. Kiedy staje bardziej samodzielne, idzie do przedszkola a potem do szkoły? Zaczyna odkrywać świat razem z rówieśnikami, pod bystrym okiem dorosłych. Wszędzie tam znajdują się profesjonaliści, którzy dobrze wiedza, co jest potrzebne by Twoje maleństwo mogło szybko wyrosnąć na szczęśliwego człowieka.


Kiedy przychodzą wakacje lub ferie zimowe ze smutkiem zdajesz sobie sprawę, że Twoja pociecha może zostać sama? Koledzy i koleżki wyjadą nad morze czy w góry. Babcia lub dziadek są daleko albo nie w pełni sił by dotrzymać kroku Twojemu maluchowi w odkrywaniu świata. Może się tak zdarzyć, że mimo dobrych chęci Ty również masz moc obowiązków i pilnych spraw do załatwienia. Może wtedy przyjść Ci z pomocą grupa ludzi i miejsce gdzie Twoje dziecko znajdzie wszystko, czego potrzebuje mały człowiek. Zabawa, rozwój i uśmiech, a jeszcze nowi przyjaciele oraz pomocna dłoń i wsparcie dorosłych. Jeśli chcesz by Twoje dziecko zdobyło wiedzę, spędziło czas twórczo i ciekawie, tam gdzie świat jest miejscem dobrym i przyjaznym zapraszamy do jedynej takiej w Krakowie Krainy Zabaw Dziecięcych – „Anikino”.


„Anikino” to miejsce cieszące się od 20 lat dużą popularnością wśród dzieci. To właśnie tutaj przy wsparciu profesjonalnych animatorów organizujemy czas wolny dzieciom ku zadowoleniu rodziców oraz ich pociech. W czasie ferii i wakacji mamy specjalną ofertę na smutne samotne dni bez mamy i taty - półkolonie!!!

W zimie turnusy trwają dwa tygodnie, a letnie całe wakacje. Każdy turnus trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku), ma inne hasło przewodnie, pod którym organizujemy pełen atrakcji czas.
W zeszłym roku odbyliśmy wakacyjna podróż z superbohaterami. Pingwiny z Madagaskaru, superman, Monsterhigh czy spotkanie z Szewczykiem Dratewką - czy można spotkać tych wszystkich bohaterów? Oczywiście - bo wszystko jest możliwe jedynie w Krainie Zabaw – Anikino.

W tym roku proponujemy półkolonie podczas ferii zimowych pod hasłem, „Powiew ciepła, powiew zimna”. Twoja pociecha może z nami zostać codziennie od 7.00 do 17. Jesteśmy elastyczni - wiemy, że idąc wcześnie do pracy możesz zostawić malucha pod naszymi skrzydłami. Zima w mieście! U nas zawsze na wesoło!


U nas może w miłym towarzystwie zjeść drugie śniadanie np. hot doga albo coś na słodko: drożdżówkę lub płatki śniadaniowe. A potem już tylko czas na podbój świata, dzień pełen wrażeń - w zależności od planu i pogody: zwiedzamy, badamy, oglądamy, doświadczamy.


Popołudnie to czas na większy odpoczynek po wspólnie zjedzonym smacznym obiedzie. W tym czasie odbywają się zajęcia plastyczne, gdzie dzieci mają okazje poćwiczyć sprawność manualną oraz uwrażliwić się na świat kolorów i form, oraz nowych technik plastycznych dostosowanych do ich możliwości i wyobraźni. bajce.

Możesz być spokojny o swoje dziecko, każdy maluch jest ubezpieczony a każdy z animatorów posiada doświadczenie oraz kurs wychowawcy kolonijnego. Przechodzi przez specjalne szkolenie dotyczące wiedzy na temat dzieci, zabaw dostosowanych do wieku oraz udzielania pierwszej pomocy. Zna teren Anikino, lubi prace z smykami a do tego jest młody i pełen nowych, świeżych pomysłów by zawsze wychodzić Twemu dziecku naprzeciw.


Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Twoje dziecko potrzebuje więcej czasu by się zaklimatyzować? Nie wiesz czy mu się u nas spodoba? Możesz zapisać dziecko na jeden dzień i sam sprawdzić, możesz zapisać go na wybrany dzień ze względu na ciekawą wycieczkę. Zapraszamy dzieci od 5 lat, do 13, ale jeśli masz dwójkę lub więcej rodzeństwa czekają na Ciebie atrakcyjne rabaty. Mamy przeznaczone zniżki również dla naszych stałych klientów – zostań nim, czym prędzej.
Czekamy właśnie na Ciebie!!!


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci