fbpx

W Anikino czujemy już pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny. Słońce, za którym tak tęskniliśmy zaczęło wreszcie prześwitywać przez konstrukcje zabawowe, zaglądać do salek i świecić prosto w okna. Wiosna jest chyba naszą ulubioną porą roku, uwielbiamy wiosenne dekoracje w oknach, zapach kwiatków w klombach przed Anikino, świąteczne zabawy na imprezach grupowych i wszelkiego rodzaju warsztaty wielkanocne.

Wiosną zawsze odbywają się pokazy planetarium. Obserwacja nieba o tej porze roku zawsze niesie ze sobą obietnicę, że już wkrótce będziemy mogli podziwiać gwiazdy na żywo podczas letniskowych ognisk. W tym sezonie pierwszy pokaz poświęcony jest podróżą międzygalaktycznym. I trudno się dziwić, wszak nie słabną emocje związane z premierą nowej części Gwiezdnych Wojen. Zresztą piniatowe postacie z serii Star Wars chyba na stałe zagościły w naszej Krainie Zabaw.

Poszukiwanie symptomów wiosny to wspaniała rozrywka. Cieszymy się, że coraz więcej dzieci chce brać udział w tych zabawach.  W naszej krainie, nawet gdy na dworze sypnie jeszcze śnieg, zawsze czeka na dzieci wesoły bocian, żabki i wiosenne ptaszki. Wiosna zagościła też w wypożyczalni, gdzie zdecydowanie wzrósł popyt na stroje zwierzątek, Pani Wiosny, króliczków i kwiatuszków.

Jeżeli chcecie razem z nami świętować nadejście jednej z najpiękniejszych pór roku gorąco zapraszamy.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci