fbpx

Całonocna szalona zabawa dla dzieci, Anikino na wyłączność, urodziny w klimacie ulubionego serialu czy bajki? Takie właśnie atrakcje zafundowali rodzice swoim pociechom w miniony weekend.

Z piątku na sobotę Anikino zmieniło się w straszną szkołę pełną mrocznych i przerażających postaci rodem z Monster High. Wampiry, Wilkołaki wraz z Zomby zleciały się do Anikino by świętować urodziny Emilki. Całonocna zabawa pod czujnym okiem animatorów nie miała końca. Przebieranie się w stroje, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbu, rozbijanie piniaty, rewia mody rodem z horrorów to tylko nieliczne atrakcje z tej niezapomnianej nocy.

Sobotnie urodziny Tytusa rozpoczął pokaz magii. Cała zabawa przypominała klimat znany z filmu „Gorączka sobotniej nocy”. Były więc tańce, dyskotekowe brzemienia i wspólne śpiewanie karaoke. Muzyka rozbrzmiewała do późnych godzin nocnych, a uczestnicy urodzin przebrani w odpowiednie stroje i z pomalowanymi buziami bawili się niemal do białego rana. Rano wszyscy goście mimo że troszkę niewyspani zapewniali, że były to najlepsze urodziny w ich życiu.

My również zawsze cieszymy się na takie całonocne przygody i z chęcią przygotowujemy koleje scenariusze do całonocnych zabaw.  


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci