fbpx

Urodziny dziecka, to bez wątpienia jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy dzień dla niego w całym roku. Mimo, że istnieje powszechnie obchodzony Dzień Dziecka, coraz częściej świętowany w szkołach i przedszkolach Dzień Dziewczyny, czy Chłopaka, bez wątpienia wiążące się z miłym czasem, prezentami, to jednak ten jeden dzień jest najistotniejszy. Powstaje, więc pytanie, dlaczego? Myślę, że ma to związek z faktem, że w czasie urodzin najważniejszy jest solenizant lub solenizantka. Wszyscy zwracają uwagę głównie na nich, przynoszą podarunki, wkładają dużo serca, by uprzyjemnić im uroczystość.

Jak zatem sprawić by ten ważny dzień był naprawdę wyjątkowy?

Kinderbale cieszą się od wielu lat niegasnącą popularnością. Rodzice z roku na rok, coraz to bardziej głowią się jak sprawić, by przyjęcie urodzinowe ich dziecka było tym niezapomnianym.

 Miejscem gwarantującym takie przeżycia jest Anikino. Organizujemy urodziny i imieniny o rozmaitej tematyce w odpowiadającej jej scenerii. Coś dla siebie znajdą małe czarodziejki, magicy, królewny, rycerze, wilki morskie i syrenki, miłośnicy kosmosu, entuzjaści dzikiej natury, oraz wszyscy lubiący baśnie. Dysponujemy sześcioma salkami tematycznymi dostosowanymi do zainteresowań dzieci.

Impreza w Anikino, to nie tylko możliwość wynajęcia specjalnie przygotowanego pomieszczenia.

W zależności od wieku solenizanta i gości animator poprowadzi odpowiednie zajęcia.

Zwykle przyjęcie rozpoczyna się wizytą w szafie… Nie jest to oczywiści zwyczajna szafa, w której zostawiamy swoje ubranka wierzchnie i idziemy się bawić. Szafa w Anikino wypełniona jest przeróżnymi strojami we wszystkich rozmiarach i kolorach, całkowicie dostępnymi dla gości. Na wieszakach królują suknie balowe w odcieniach różu, błękitu, zieleni i innych lubianych przez dziewczynki barwach, po drugiej stronie widać „skóry” egzotycznych przyjaciół, tygrysów, gepardów, panter, pomiędzy którymi możemy też znaleźć ubranko w pasy zebry, czy skrzydła motyla. Oczywiście wszyscy piraci, wojownicy, magowie, Indianie i inne postacie znajdą coś dla siebie. Dopełnieniem przebieranek jest malowanie twarzy, osoba prowadząca urodziny sprawnie stworzy na buziach dzieci bajeczny makijaż.

Kiedy wszyscy są już przebrani nadchodzi czas zabawy? Przecież Anikino to Kraina Zabaw Dziecięcych!

Pod okiem animatora dzieci mogą korzystać ze wszystkich sprzętów na terenie Anikino. Do ich dyspozycji są zróżnicowane stopniem trudności zjeżdżalnie (od najprostszych prowadzących do basenu z kulkami, czy na materac, poprzez pozakręcaną, falowaną, aż do preferowanej przez większe dzieci „rury”), liczne pomosty, ścianka wspinaczkowa, huśtawki, wyżej wymieniony basen z kulkami, trampolina, labirynty i wiele innych atrakcji. Animator przez cały czas trwania imprezy prowadzi ciekawe konkursy (oczywiście z nagrodami!), daje dzieciom zadania oraz czuwa nad ich bezpieczeństwem.

Wiadomo, że bardzo istotnym dla dziecka jest tort. Rodzice nie muszą się już przejmować pieczeniem, transportowaniem poczęstunku, dekorowaniem go itd. W Anikino istnieje możliwość zamówienia tortu. I to nie klasycznego placka z wbitymi świeczkami, przełożonego masą. W ofercie znajdują się pyszne torty śmietanowe w ponad sześćdziesięciu kształtach: z postaciami z bajek, zwierzątkami, kwiatami, ze wszystkim, co solenizant sobie wymarzy.

W czasie imprezy wykonywane jest także pamiątkowe zdjęcie, które dostaje każdy z uczestników uroczystości.

Dodatkową atrakcją jest możliwość kolekcjonowania „anikonów”, barwnych żetonów, który otrzymuje każde dziecko. Krążki te, jeśli zostaną zebrane w odpowiedniej ilości w danej kategorii, pozwalają na skorzystanie ze zniżki przy zamawianiu własnego przyjęcia.

Zorganizowanie urodzin w Anikino jest zapewnieniem niesamowitych wrażeń dziecku oraz rozwiązaniem wielu problemów rodziców. Przygotowania, pieczenie, pisanie zaproszeń, opieka nad dziećmi, ewentualne szkody w domu, sprzątanie po imprezie – wszystko to odpada w momencie organizowania uroczystości w Anikino.

Jeśli jednak mamy do czynienia z małym domatorem istnieje także możliwość urządzenia przyjęcia w miejscu zamieszkania, czy ogrodzie solenizanta, nie pomijając wyżej wymienionych atrakcji.

Anikino posiada wieloletni staż w organizowaniu tego typu imprez, wyposażenie całego obiektu dostosowane jest do wymagań dzieci. Jeżeli zamówienie urodzin obejmuje również opiekę nad dziećmi, to zajmują się nimi Animatorzy. Są oni profesjonalnie przeszkoleni, mają duże doświadczenie i umiejętności związane z prowadzeniem zabaw dostosowanych do wieku i sprawności dzieci.

Urodziny w Anikino to możliwość przeżycia niezapomnianych chwil dla solenizanta, wielka frajda dla gości, a także zadowolenie rodziców.

 

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci