fbpx

Ferie zimowe już za kilka tygodni, zapraszamy więc do spędzenia tego czasu w naszej Krainie Zabaw Dziecięcych. Podczas 5-dniowych turnusów na wszystkich uczestników czekają wycieczki, wyjścia w ciekawe miejsca, warsztaty i mnóstwo zabawy. Półkolonia Anikino to propozycja dla wszystkich dzieci, które nie chcą spędzić wolnego czasu przed telewizorem. Każdego dnia gwarantujemy drugie śniadanie i jednodaniowy obiad, w cenie są wszystkie bilety wstępu i rozdawane w piątek nagrody dla najgrzeczniejszych uczestników. Tej zimy przygotowaliśmy na półkolonie niezwykłe atrakcje w dwóch blokach tematycznych.

Pierwszy tydzień spędzimy poznając tajniki świata nauki. Odwiedzimy nietypowe muzea, gdzie eksponatami można bawić się i poczuć jak działają zjawiska fizyczne. Na złaknionych świata znanego z filmów Star Wars przygotowaliśmy się podróż międzygalaktyczną w naszym planetarium. W czasie wycieczki na najstarszy Uniwersytet w Polsce poznamy tajemnice kryjące się w chemicznych wzorach oraz poznamy skład substancji, które nas otaczają. Ten turnus będzie szansą na poznanie odpowiedzi na najbardziej dociekliwe pytania i odnalezienie najbardziej utalentowanych młodych adeptów nauki.

W drugim tygodniu Anikino zostanie zawładnięte przez wybitnych sportowców. Oprócz poznania uroków sportów zimowych uczestnicy będą mieć okazję wspiąć się na najwyższe ścianki wspinaczkowe oraz odwiedzić jeden z najładniejszych stadionów piłkarskich w Krakowie. Ten turnus półkolonii to oferta szczególnie dla tych co nie lubią spędzać czasu w bezruchu, zawsze tryskają energią i uwielbiają się bawić! Nie pozwól swojemu dziecku nudzić się w te ferie wybierz jeden, dwa turnusy, albo kilka dni i zapewnij mu wspaniałą rozrywkę pod okiem doświadczonych Wychowawców.

Wszystkie szczegóły dotyczące naszych półkolonii można znaleźć tutaj. Już dziś przyjmujemy zgłoszenia.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci