fbpx

Karnawał to wspaniały czas na zabawy z najbliższymi! Wspólne urządzanie balów i spotkań dla najmłodszych i rodziny to nie tylko rozrywka, ale także nauka współdziałania i kreatywnego myślenia.

Jak zamienić szkolną salę w piracką tawernę? Jak urządzić w domu salę balową? Co podać na uczcie dla małej księżniczki? To największe z dylematów jakie czekają na dorosłych chcących sprostać wymaganiom najmłodszych. Bo przecież w tym radosnym okresie pełnym przebieranek i zabaw rodem z karnawału w Rio przede wszystkim dzieciom należy się wspaniała zabawa. 

Karnawałowe zwyczaje polskie, weneckie czy latynoamerykańskie się przeplatają i uzupełniają. Któż nie chciał by bowiem pójść na wenecki bal maskowy, urządzić paradę z tancerkami salsy czy pobawić się na zabawie kostiumowej.

Wszystkim tym, którzy szykują się do wielkich i małych bali polecamy wypożyczalnie strojów. Czynna 7 dni w tygodniu, od 9 do 20.30, mieszcząca dziesiątki tysięcy strojów, dodatków, masek i kapeluszy sprosta wymaganiom każdego dziecka. Znajdziecie tu stroje bohaterów bajek, księżniczek, szlachciców, rycerzy, postacie z gwiezdnych wojen i wiele innych przebrań na każdą okazje. Również dorośli znajdą w niej coś dla siebie.

Wypożyczony strój to duże ułatwienie dla rodziców, których dzieci często zmieniają ulubione bajki, szybko rosną, albo po prostu pragną zaskoczyć kolegów zupełnie nowym przebraniem. Wypożyczony strój to gwarancja możliwości dobrania różnorodnych dodatków, a co za tym idzie niepowtarzalnej stylizacji dziecka.

Szkolne bale karnawałowe nie muszą zawsze odbywać się na sali gimnastycznej. Specjalnie dla spragnionych odmiany nauczycieli powstała impreza tematyczna karnawałowa w Anikino.  Malowanie twarzy, przebieranie w kolorowe stroje, zabawy z muzyką i szaleństwa na konstrukcji zabawowej to wspaniała alternatywa dla standardowych zabaw w szkolnej sali. Wszystkie atrakcje podczas balu prowadzone są przez wykwalifikowanych Animatorów.

Złaknione zabawy dzieci zapraszamy również na bale organizowane w Sali Zabaw dla klientów indywidualnych. Nocny bal karnawałowy dla starszych dzieci to nie tylko wspaniała zabawa, ale również okazja do chwili wytchnienia dla rodziców. Wolny sobotni wieczór zaraz przed końcem karnawału? Jesteśmy w stanie to zagwarantować! Młodsze dzieci zapraszamy na wielką zabawę karnawałową w ostatnią niedzielę karnawału.  Przewidujemy mnóstwo atrakcji, które zachęcą do szalonej zabawy najmłodszych.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci