fbpx

Mamy zaszczyt zaprosić do Anikino w celu zapoznania się z nowościami. Nowe imprezy tematyczne jakie mamy Państwu zaszczyt przedstawić wspierają edukację poprzez zabawę.

W imprezie „Poznaj Małopolskę” nasi milusińscy będą mogli poznać tradycje, architekturę oraz legendy związane z regionem. Jest to impreza pełna rycerzy, straszliwych smoków oraz przerażającego Bazyliszka. Dzieci mają okazję wcielić się w przeróżne postacie związane z Małopolską. Serdecznie zapraszamy.

Aby dostarczyć jeszcze większych wrażeń, polecamy imprezę pod hasłem „Wspaniali odkrywcy” gdzie w sposób przystępny dla naszych pociech, zapoznamy je ze światem wynalazków oraz przełomowych odkryć. Szczególnie polecamy tą imprezę dla klas od 3 do 6, kiedy uczniowie zaczynają być ciekawi świata. Być może uda się nam odpowiedzieć na niektóre nurtujące was pytania.

Któż z Was nie chciał by się wcielić w rolę Phileasa Fogga znanej wam bajki „80 dni dookoła świata”? W naszej cudownej imprezie „120 minut dookoła świata” poznacie największe zabytki Europy, zobaczycie dzikie afrykańskie zwierzęta. Aby pobudzić jeszcze bardziej waszą wyobraźnię sami będziecie mogli odnaleźć w labiryncie wyjście z piramidylub odwiedzić dalekie Indie. Mamy nadzieję że zachęcimy Was do poznania świata nauki i geografii.

Z nami pokochacie liczby, zabierzemy was w świat inwestycji. Któż z was nie chciał by inwestować, zarabiać i obracać pieniędzmi na wirtualnej giełdzie. Mamy nadzieję, że poprzez imprezę „Tajniki ekonomii” zaszczepimy w Was zainteresowanie biznesem.

 Więcej o naszych imprezach możesz przeczytać tu.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci