fbpx

Wakacje niestety już za nami. I choć nowy rok szkolny to kolejne wyzwania, my jednak już nie możemy się doczekać kolejnych półkolonii. Nic dziwnego w końcu tegoroczne lato w mieście było  – oczywiście dzięki wszystkim dzieciom, które nas odwiedziły – wyjątkowe.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podsumować półkolonie i gorąco zaprosić Was na kolejne. Przez 2 wakacyjne miesiące zorganizowaliśmy 9 turnusów półkolonii, 2 turnusy półkolonii malucha i 3 letniska. W tych formach wypoczynku wzięło udział ponad 300 dzieci, niektóre po 5-6 turnusów. Mamy za sobą 18 wycieczek, 9 pobytów na basenie i ponad 400 godzin zabawy na Sali zabaw. Poznaliśmy tajemnice legend z różnych regionów Polski.

W lipcu odwiedziliśmy olbrzymy zamieszkujące Kaszuby, zeszliśmy w podziemi z Skarbnikiem, przemierzyliśmy Bieszczady, poznaliśmy warszawską syrenkę i pomogliśmy Janosikowi. Sierpień obfitował w niezwykłe przygody, półkolonia miała okazje poszukać skarbu, kreować modę, pokonać smoka i odnaleźć myszy co zjadły Popiela. Zabawy było co nie miara.   

Mamy nadzieję, że kolejna półkolonia będzie równie udana jak ta. 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci