fbpx

Wiosenne szkolenie Animatorów

W ostatnim tygodniu Animatorzy Anikino zebrali się na spotkaniu szkoleniowym, aby zgłębić tajniki animatorskiej sztuki, a także przygotować atrakcje dla najbardziej wymagających gości. Szkolenie rozpoczęło się od spotkania ze specjalistą w dziedzinie skręcania baloników.

Udział w tych warsztatach modelowania balonów był dla Animatorów okazją nie tylko do poznania nowych balonowych figur, ale również opanowania sztuki występów połączonych z formowaniem balonowego zoo, ogrodu oraz rycerskich mieczy. Każdy Animator mógł pod czujnym okiem instruktora wykonać profesjonalne i skomplikowane figury z długich kolorowych baloników. Uczestnicy byli zachwyceni i świetnie się bawili, a efekty ich pracy można było odnaleźć w weekend na terenie naszej Sali zabaw.

Drugim etapem szkolenia były mega bańki. Nasi pracownicy poznali tajemnice małych odbijających się baniek, średnich bardzo długich baniek mydlanych i olbrzymich, wręcz monstrualnych baniek wykonanych za pomocą długich kii. Kulminacyjnym momentem spotkania było ćwiczenie zamykania dzieci w bańce. Tu uczestnicy musieli wykazać się nie tylko koordynacją ruchów, ale również opanowaniem i spokojem. Wszystkim poszło rewelacyjnie i śmiało możemy stwierdzić, że w naszej krainie zabaw przybyło kilku nowych Bańkowych Specjalistów!

Szkolenie zakończyliśmy wymianą doświadczeń przy kolacji, cieszymy się, że udało nam się tak miło i pożytecznie spędzić ten czas. Nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów dla animatorów.

 

 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci