fbpx

Sztukę organizowania Animacji dla dzieci staramy się nieustająco doskonalić tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Rodzicom i ich pociechom. Przygotowywanie atrakcji dla najmłodszych jest dla naszych Animatorem najważniejszym zadaniem i cieszymy się, że tyle uwagi i zaangażowania można zobaczyć w ich pracy.

W ostatnim tygodniu dla chętnych do pracy jako Animator zabaw dziecięcych zorganizowane zostało specjalne szkolenie.  Adepci sztuki animatorskiej mogli nauczyć się od specjalistów jak pomalować dziecięce buzie, wymodelować niezwykłe kształty z balonów, zorganizować niezwykły bal czy urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Chętnych do zastania Animatorem było wielu, mamy nadzieję, że po szkoleniu  są pełni wiedzy i radosnej energii i gotowi do zabawy. Już niedługo będzie można ich spotkać na urodzinach i imprezach w Anikino.

Wszystkich, którzy kochają zabawę z dziećmi zachęcamy do zgłaszania się do naszej Sali zabaw, być może po następnym szkoleni to właśnie Wy zostaniecie nowymi Animatorami Anikino.


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci