fbpx

Połowa wakacji już za nami, ale w Anikino nie zwalniamy tempa ani na chwilę. Co tydzień wycieczki, wyjścia na basen, zabawy w Sali zabaw i gry terenowe.

Jeszcze zanim rozlegnie się pierwszy dzwonek pojedziemy do Nielepic – zgłębiać tajemnice tkaczy, fabryki cukierków Ciuciu oraz do bocheńskiego parku archeologicznego – poznać uroki średniowiecza. Piękno legend zaprezentuje nam Krakowskie Centrum Legend, a w ostatnim tygodniu poznamy uroki jazdy konnej i zobaczymy najdzikszych mieszkańców Krakowskiego ZOO.

W każdy czwartek Anikino zaprasza dzieci na niesamowitą nocną przygodę – szalone czwartkowe noce to propozycja dla spragnionych zabawy. Całonocna zabawa pod opieką Animatorów, to wspaniała okazja do nawiązania przyjaźni i nietypowego wypoczynku.

Gwarantujemy z nami zabawa uda się na pewno.

Przed nami, na co nie możemy się już doczekać, jeszcze jeden turnus letniska. Tym razem zabierzemy dzieci do świata znanego z Niekończącej się opowieści. Nie zabraknie więc przygód z zielonoskórymi, zabaw z pożeraczami skał i poszukiwań Dziecięcej Cesarzowej. A to wszystko w malowniczej scenerii Centrum Aktywnego Wypoczynku w miejscowości Borek.

Na naszym fanpage można odnaleźć zdjęcia z wcześniejszych turnusów półkolonii. Zobacz jak bawiliśmy się na zamku w Ojcowie, w parku linowym i na wielu innych wycieczkach! 


  
 
jesteśmy wyobraźnią dzieci